Nesenā intervijā Eva Mendesa atzinās, ka pēc iepazīšanās ar Raienu Goslingu apzināti pieņēmusi lēmumu būt pilna laika mamma, nevis aktrise.

Evas Mendesas pēdējā kinoloma bija Raiena Goslinga debijas filmā kā režisoram "Zudusī upe", ko izrādīja Kannu kino festivāla programmā "Un Certain Regard", un kopš tās ir pagājis gandrīz desmit gadi. Ar R. Goslingu viņa iepazinās, kad abi filmējās drāmā "Ņujorkas ēnā" (2012), un drīz pēc tam kļuva par nešķiramu pāri, par kuru kopdzīvi sabiedrība varēja uzzināt vien druskas – viņi savu privāto dzīvi tur noslēpumā. Tomēr E. Mendesas grūtniecību nevarēja noslēpt, un 2014. gadā viņa pirmoreiz kļuva par māti, un 2016. gadā piedzima Esmeraldas Amadas mazā māsiņa Amada Lī.

Jau pirms kļūšanas par māti E. Mendesai bija skaidrs, ka viņas prioritāte vienmēr būs ģimene, tāpēc viņa atteikusies no aktrises karjeras. "Es esmu tik laimīga. Un toreiz domāju: ja varu laiku pavadīt ar bērniem un turpināt strādāt, tad tā vienkārši nenotiks, jo aktiera darbs nozīmē arī atrašanos prom no mājām." Tāpēc teju bez vārdiem E. Mendesa un R. Goslings vienojušies, ka kā aktieris strādās viņš, bet viņas darbs būs ģimene.

Lai būtu kopā ar ģimeni, ilgu pauzi paņēma arī "Oskaram" trīskārt nominētais Rai­ens Goslings, kura jaunākā atzinība Amerikas Kinoakadēmijas balvai ir par Kena lomu Grētas Gērvigas filmā "Bārbija" (2023), tāpēc no 2018. līdz 2021. gadam kinoteātros nenonāca neviena filma ar viņa piedalīšanos. Taču, kā zina stāstīt E. Mendesa, "viņš izgāja pa mājas durvīm, izdarīja savu darbu – un viņš ir patiešām labs tajā, ko dara, – un atgriezās mājās". Lepnumu par sava mīļotā vīrieša panākumiem viņa komentēja arī janvārī, kad tika izziņotas "Oskaru" nominācijas – savā "Instagram" kontā E. Mendesa ierakstīja, ka priecīga būt "ir šī Kena Bārbija". Un norādi par abu mājas dzīvi viņa lika saprast arī "Oskaru" pasniegšanas naktī, smejot, ka Goslings aizvedis Kenu uz "Oskariem", nu viņam jādodas mājās, lai noliktu gulēt bērnus.

Vaicāta par, Holivudas terminos runājot, tik striktu atteikšanos no karjeras, E. Mendesa arī norādīja, ka nav bijusi mierā ar stereotipiskajām lomām, ko viņai regulāri piedāvāja, tāpēc dalība "Zudušajā upē" bija "sapņu projekts", kas ļāva patiesi būt aktrisei, nevis iejusties kārtējās latino skaistules tēlā. Mammas loma Floridā dzimušajai kubiešu vecāku meitai E. Mendesai atraisījusi vēl vienu talanta šķautni. Februārī viņa paziņoja, ka uzrakstījusi grāmatu "Desi, Mami, and the Never-Ending Worries", un jau 17. septembrī to varēs iegādāties gan angļu, gan spāņu valodā.

"TV3 Life" 12. aprīlī plkst. 21.00 un 14. aprīlī plkst. 10.35, "Hičs. Konsultants mīlas jautājumos".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.