Ar lomām Deivida Finčera trillerī "Slepkava" un Taikas Vaititi sporta komēdijā "Līdz uzvaras vārtiem" pārtraucis četru gadu pauzi, kad uz kinoekrāniem nenonāca neviena filma ar Maikla Fasbendera piedalīšanos, diviem "Oskariem" nominētais aktieris atklājis iemeslu: šobrīd viņa prioritāte ir ģimene.

Reklāma

Atskatoties uz savu karjeru, 46 gadus vecais aktieris atzīst, ka vienubrīd slodze bijusi tik intensīva, ka vajadzējis paņemt pauzi, turklāt notika patīkamas pārmaiņas viņa privātajā dzīvē. Drāmas "Gaisma okeānā" (2016) filmēšanas laikā iepazinies ar zviedru aktrisi Alīsiju Vikanderi, 2017. gada rudenī Spānijai piederošajā Ibizas salā viņš kļuva par precētu vīru, un 2021. gadā pāris, kas apmeties uz dzīvi Portugālē, sagaidīja pirmdzimto.

Pirms pauzes "es piedalījos trīs filmās gada laikā, mana karjera bija viss, un es biju pilnībā koncentrējies uz to", Fasbenders intervijā stāstīja. 

"Tagad man ir ģimene, un tā ir mana prioritāte. Un, ja es varu filmēties pie lieliskiem režisoriem, tas ir lieliski," 

viņš turpina, bilstot, ka šobrīd būtu priecīgs piedalīties ne vairāk kā vienā filmā kalendārā gada laikā. Turklāt darba tirgū atgriezusies arī oskarotā A. Vikandere, un tas nozīmē rūpīgu plānošanu, lai vismaz viens no vecākiem savu uzmanību varētu veltīt dēlam.

Kopš 2017. gada M. Fasbendera dzīvē ienākušas arī autosacensības, un gan 2022., gan 2023. gadā viņš piedalījās 24 stundu ilgajā Lemānas braucienā. Tā kā autosacensību sezona ilgst no aprīļa līdz oktobrim, tajā laikā viņš nevar filmēties, taču sporta filmas "Līdz uzvaras vārtiem" filmēšana sākās uzreiz pēc sacensībām Portimao, un Fasbenders sēdies lidmašīnā, lai dotos uz Taikas Vaititi filmas uzņemšanu, kas notika Havaju salās. Tādējādi viņš ielēca lomā, kurā bija apstiprināts Ārmijs Hammers. Apsūdzēts vardarbībā, viņš ir pievienojies tiem Holivudas darboņiem, kuru karjera nu ir zem jautājuma zīmes.

TV3 2. februārī plkst. 21.00, "Gaisma okeānā".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.