Zināms, ka Pola Tomasa Andersona filmā, kas šobrīd pieteikta kā "BC Project", piedalīsies Leonardo Di Kaprio, Šons Pens un Redžaina Hola.

Pola Tomasa Andersona daiļrade labi zināmas arī Latvijas kinoskatītājiem – viņš uzņēmis filmas "Magnolija" (1999), "Plūdīs asinis" (2007), "Neredzamais pavediens" (2017) un "Lakricas pica" (2021), kas devušas iespēju parādīt tajā spēlējošo Toma Krūza, Daniela Deja-Lūsa, Vakīna Fēniksa, Filipa Seimūra Hofmana un citu aktieru talantu šķautnes, kā arī sagādājušas ne vienu vien balvu. Leonardo Di Kaprio līdz šim nofilmējies 48 filmās, no kurām sešas pilnmetrāžas un vienu īsmetrāžas režisējis Mārtins Skorsēze: "Ņujorkas bandas" (2002), "Aviators" (2004), "Atkritēji" (2006), "Slēgtā sala" (2010), "Volstrītas vilks" (2013), "Ziedu mēness slepkavas" (2023) un "Noklausīšanās" (2015). Sagatavošanā ir vēl divi projekti, kuru titros lasāmi Di Kaprio un Skorsēzes uzvārdi.

Savā karjerā L. Di Kaprio var lepoties arī ar sadarbību starp viņu un Stīvenu Spīlbergu, Kventinu Tarantīno, Kristoferu Nolanu, un nu šim pulkam pievienosies Pols Tomass Andersons. Pagaidām netiek atklāts topošās filmas stāsts, taču zināms, ka darbība risināsies mūsdienās, bet filmēšana sāksies jau šomēnes Kalifornijā. Budžets jau aizsniedzies līdz 100 miljoniem ASV dolāru.

TV3 28. janvārī plkst. 22.50, "Reiz Holivudā".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.