"Mana mīluļa" jauno sezonu par dzīvniekiem veido projekta "Es mīlu savu mīluli" radošā komanda, kurai pievienojušies jauni raidījuma vadītāji – atraktīvais pasākumu vadītājs, dzīvnieku mīlis un ceļotājs Edgars Varaņickis un viņa pavadonis – skaistais, gudrais un vienmēr priecīgais borderkollijs Hūberts.

Jaunajā sezonā skatītājiem būs iespēja tikties ar suņiem, kaķiem, iepazīt zirgus, doties uz terapiju pie kanisterapijas suņiem, lūkot jaunumus zoodārzā un citās sabiedriskās vietās, kur mājo dzīvnieki. Tāpat raidījuma veidotāji apmeklēs suņiem draudzīgas vietas, piedalīsies un noskaidros visu par suņu fotosesijām. Dosies pa pēdām kaķiem, skaitīs, cik dzīvnieku dzīvo Latvijas patversmēs. Un, protams, būs arī dažādi speciālistu padomi.

Edgars Varaņickis par projektu stāsta: "Šī ir mana pirmā sezona un pieredze kā raidījuma vadītājam. Tā kā jau no bērnības man ir bijusi tuva daba un dzīvnieki, tad ir liels prieks pievienoties tieši šāda rakstura raidījumam, kurā ir iespēja satikties, sadraudzēties un sadarboties ar dažādiem dzīvniekiem.

Ikdienā vadot pasākumus, lielākoties pie mikrofona stājos viens, bet tagad man ir lielisks kolēģis un nu jau sirdī arī draugs Hūberts. Hūbis, kā viņu ikdienā mīļvārdā sauc saimnieki, ir borderkolliju čalis, kurš nerunā, bet man jāspēj nolasīt viņa domas un garastāvoklis, lai pareizajā brīdī iedotu kādu kārumu un pakasītu aiz auss... To visu es vēl apgūstu, bet Hūberts ir labs skolotājs un partneris. Ikdienā mani varētu dēvēt par kaķu cilvēku, jo mājās mums ir kaķis Sise, bet iedot sev kādu statusu nevaru, jo katrā dzīvā radībā ir savs skaistums."

Projekta autorei un producentei Ingrīdai Bondarei šī ir jau ceturtā projekta sezona. "Man kā dzīvnieku mīļotājai tomēr bija svarīgi atrast veidu, kā turpināt projektu un runāt par sabiedrībai aktuālām tēmām. Īpaši šobrīd, kad aktualizējušies jautājumi par pavairošanu, bezatbildīgiem gadījumiem, nepaklausīgiem suņiem un saimniekiem... Tomēr runāt ar sabiedrību vajag, izglītot to, dalīties pieredzē, to mēs piedāvāsim jaunajā sezonā."

Raidījums ReTV ēterā skatāms sestdienās plkst. 20.30, atkārtojumi svētdienās plkst. 10 un otrdienās plkst. 19.50.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.