Osbrlī Slovākijā sācies Eiropas atklātais čempionāts biatlonā, 20 km individuālajā distancē Andrejam Rastorgujevam ieņemot devīto vietu.

Vecā kontinenta meistarsacīkstes pasaules biatlona spice parasti izlaiž, taču Rastorgujevs tur allaž startējis un arī ļoti veiksmīgi, jo karjeras laikā izcīnījis sešas medaļas un ir trīskārtējs Eiropas čempions, pēdējo titulu 2021. gadā iegūstot tieši 20 km distancē. Šoreiz pievīla šaušana stāvus, kur alūksnietim trīs soda minūtes. 

Dominēja norvēģi, ieņemot pirmās piecas vietas, par čempionu kļūstot precīzi šāvušajam Vebjērnam Sērumam, kurš šosezon itin labi startē arī Pasaules kausā. Rastorgujevs viņam zaudēja trīs ar pusi minūtes. Aleksandrs Patrijuks ieņēma 37., Edgars Mise 77., Renārs Birkentāls 84. (septiņi soda apļi!), bet Gints Lūsis 105. vietu. Dāmām 15 km distancē Annija Sabule 48., Sanita Buliņa 50., bet Sandra Buliņa 90. vietā, uzvaru svinot norvēģietei Marenai Kirkēidei. Rīt sprints, sestdien iedzīšana, bet svētdien jauktās stafetes.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.