Latvijai skeletonā aug daudzsološa jaunā maiņa, Dārtai Neimanei un Laurai Lēģerei izcīnot sudraba un bronzas medaļas Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs Dienvidkorejā.

Dārta Neimane pēc pirmā brauciena bija līdere, tomēr otrajā viņu apsteidza vāciete Marija Foca, summā esot priekšā par 0,34 sekundēm. Laura Lēģere pēc pirmā brauciena bija trešā un šo vietu saglabāja arī summā, uzvarētājai zaudējot nepilnas astoņas sekundes desmitdaļas. Turpat netālu piektajā vietā arī trešā Latvijas skeletoniste Marta Andžāne, kuru iegāza pirmajā braucienā ieņemtā desmitā vieta, jo otrajā viņa bija ātrākā. 

Tuvu medaļai Latvija arī monobobslejā, Amēlijai Kotānei un Katei Prudānei paliekot aiz goda pjedestāla ceturtajā un piektajā vietā. Kotāni no bronzas pozīcijas šķīra sekundes divas desmitdaļas. 3x3 hokejā puišiem Latvijas izlase izcīnīja vēl divas uzvaras – 28:2 pret Taivānu un 9:3 pret Austriju. Priekšsacīkstēs vēl jāspēkojas ar Poliju un Dāniju, kas tāpat kā Latvija vēl nav zaudējusi. 

Olimpiādes medaļu kopvērtējumā Latvija ar trim godalgām (diviem sudrabiem un bronzu) ir astotajā vietā. Deviņas medaļas ir austriešiem, pa astoņām Vācijas un Itālijas jauniešiem.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.