Oskarotā aktrise un producente Rīsa Viterspūne nepilnu gadu pēc šķiršanās no otrā vīra Džima Tota atsākusi iet uz randiņiem.

Publiskajā telpā nonākušas runas, ka 47 gadus vecā Rīsa Viterspūne ir nolēmusi, ka viņas nākamais partneris nebūs slavenība, turklāt savas attiecības viņa pēc iespējas ilgi turēs noslēpumā un prožektoru gaismā iznāks vien tad, kad būs pārliecināta, ka tās ir stabilas.

Abas Viterspūnas laulības beidzās ar plaši apspriestu šķiršanos, un aktrise ir pārliecināta, ka milzīga mediju uzmanība nebūtu godīgi pret puisi, ar kuru viņa pirmoreiz dotos uz randiņu. "Tāpēc viņa nolēmusi visu darīt noslēpumā," zina teikt kāds anonīms Viterspūnes draugs, turklāt viņa vēl pilnībā nav atguvusi kontroli pār savu dzīvi – Viterspūne ir trīs bērnu mamma, un jaunākajam ir 11 gadi –, tāpēc savu paziņu loku viņa paplašina, pateicoties draugu draugiem un paziņām.

"TV3 Life" 23. martā plkst. 22.00, "Mežone".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.