Toma Krūza jaunā draudzene ir sabiedrības dāma un Krievijas oligarha sieva Elsina Hairova.

36 gadus vecā Elsina Hairova 2022. gadā iesniedza šķiršanās pieteikumu no Lielbritānijā dzīvojošā Krievijas dimantu magnāta Dmitrija Cvetkova, kura īpašumi tiek lēsti 200 miljonu britu mārciņu apmērā, taču šo šķiršanos jau pavada apvainojumi no abām pusēm. Cvetkovs sievu apsūdz bagātību slēpšanā – viņaprāt, viņa nav uzrādījusi savu lepnumu – rokassomiņu kolekciju, kas tāpat kā laulības laikā gūtie īpašumi Lielbritānijā, Kiprā un Dubaijā un dārglietu kolekcija, kā arī teju apskaužamais autoparks ļāvis viņai izrādīties ne tikai draudzeņu vidū. Savukārt Lielbritānijas pilsone Hairova pārmet likumīgajam vīram, ka viņš atrodas Kremļa visvairāk meklēto personu sarakstā. Pārim ir divi bērni.

Kāds Toma Krūza anonīms paziņa pačukstējis, ka aktieris nekad nav atmetis cerību, ka reiz sastaps savu īsto un vienīgo. 61 gadu vecais aktieris savulaik bijis attiecībās ar Šēru un Penelopi Krūzu, kā arī viņam aiz muguras ir jau trīs šķirtas laulības ar aktrisēm Mimī Rodžersu, Nikolu Kidmenu un Keitiju Holmsu. Kā zina teikt anonīmais komentētājs, T. Krūzs izdzīvojis attiecības, kas viņam atstājušas emocionālas rētas. Tāpēc nu viņš ir priecīgs būt kopā ar kādu, kurš dod priekšroku piezemētai dzīvei, un Elsina "gaida Tomu katras viņa garās dienas vakarā".

T. Krūzs liek lietā savas finansiālās iespējas, kas mīļoto ļauj apbērt ar rotaslietām, mākslas darbiem un operas biļetēm, savukārt Krievijas oligarha sieva nespēj noticēt, ka viņu aplido tik liela mēroga kinozvaigzne, un šobrīd dzīvo kā pasakā. D. Cvetkovs gan publiski izteicies, ka T. Krūzam jābūt gatavam turēt savu naudasmaku plaši vaļā – viņa sieva ir pieradusi dižoties ar bagātību. To apliecina arī 600 britu mārciņu vērts čeks krievu restorānā "Novikov", kas atrodas Londonā un kur pāris mielojās ar omāru, jūras veltēm un suši, kā arī malkoja bezalkoholiskos kokteiļus. Pēc vakariņām pāri apkalpojošais personāls nopriecājās par 100 mārciņas lielo dzeramnaudu.

Tēva jaunās attiecības jau atzinīgi novērtējuši viņa bērni, kurus T. Krūzs adoptēja, esot laulībā ar Nikolu Kidmenu. Šobrīd 30 gadus vecā Izabella un par viņu divus gadus jaunākais Konors ir pārliecināti, ka Elsina ir lieliska, un viņi ir laimīgi, redzot, ka tēva dzīvē atkal ienākusi mīlestība. Pats T. Krūzs šīs attiecības nav komentējis.

"TV3 Life" 7. janvārī plkst. 20.30, "Neiespējamā misija: Sekas".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.