Kamerona Diaza uzskata, ka ir pavisam normāli, ka pāris guļ nevis vienā, bet dažādās guļamistabās.

Viena no Holivudas 1990. gadu un 2000. gadu sākuma spožākajām zvaigznēm kopš 2015. gada 5. janvāra ir precējusies ar grupas "Good Charlotte" mūziķi Bendžiju Madenu, ar kuru iepazinās neilgi pirms kāzām – 10 mēnešus pirms tām abus iepazīstināja Nikola Ričija, kura ir precējusies ar Madena dvīņu­brāli Džoelu. 2019. gadā ģimenei pievienojās meita Radiksa, kuru iznēsāja surogātmāte.

K. Diazas pēdējā filma – mūzikls "Enija" – kinoteātros nonāca 2014. gadā, un tā pagaidām ir pēdējā, kurā viņa piedalījusies. Pēc negatīvām recenzijām – un, visticamāk, arī citu iemeslu dēļ – viņa paziņoja, ka ņem pauzi no Holivudas, bet 2017. gada vasarā paziņoja, ka ir nogurusi no filmēšanās, tāpēc nākamā gada pavasarī paziņoja, ka pamet kino. Taču kopš 2013. gada viņa nopietni pievērsusies veselīgam dzīvesveidam, ko aprakstījusi divās grāmatās, kā arī ieguldījusi finanses un popularizējusi organisku pārtiku. Bet, kā rāda nu jau vēsture, tomēr nav spējusi atturēties no kārdinājuma stāvēt ieslēgtas kinokameras priekšā – viņa ar "Enijas" kinopartneri Džeimiju Foksu piedalījušies komēdijā "Back in Action", kuras pirmizrādi straumēšanas gigants "Netflix" vēl nav izziņojis.

Raidierakstā "Lipstick on the Rim" Kamerona Diaza darījusi zināmus savus uzskatus par pāra naktsdzīvi. Proti, viņa atzinusies, ka viņas ideālajā mājas dzīvē no partnera krākšanas varētu izvairīties pavisam vienkārši – katrs guļ savā guļamistabā, un visiem ir labi. Un viņa arī atzina, ka tā domājusi jau pirms kāzām.

"TV3 Life" 31. decembrī plkst. 16.50, "Kas gaidāms, kad gaidāms bērns".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.