Mūziķis Jānis Niedra izdod noskaņu dziesmu "Es nemaz nemāku citādāk" par sevis pieņemšanu un sola rudenī savu klausītāju iepriecināt ar debijas albumu.

"Es nemaz nemāku citādāk"ir singls no rudenī gaidāmā debijas albuma, kurš radīts, sadarbojoties ar mūziķi/producentu Chris Noah (Krists Indrišonoks) un britu skaņu inženieri Kristofer Hariss. Par dziesmas vizuālo noformējumu parūpējusies māksliniece Janta Jasjukēviča.

"Kad mēs iemācamies sevi pieņemt par to kādi esam, nevis nepārtraukti cenšamies kļūt par citiem cilvēkiem, tad dzīvē paveras jaunas durvis. "Būt sev" ir darbs mūža garumā, kur priekšnieki esam tikai un vienīgi mēs paši. Kad cilvēks pārstāj nepārtraukti cerēt uz citu palīdzību un atbalstu, un saprot, ka ikviens pasaules iedzīvotājs ar kaut ko cīnās, tad mēs mēs gandrīz vai varam atkal piedzimt no jauna. 

Katram ir jābūt saviem ideāliem un standartiem, bet jāsaprot, lai tos sasniegtu ir jāiegulda liels darbs, kurš ilgtermiņā vienmēr atmaksāsies. 

Un arī sāpes nereti ir ceļš uz gaišāku nākotni," tā dziesmu komentē mūziķis Jānis Niedra.

Aptauja

Par kuru tēmu LASI.LV vēlētos uzzināt un lasīt vēl vairāk?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.