SHIPSEA izdod jaunu dziesmu "Lielās cerības" un ļoti personīgu tās vizualizāciju. Šis ir otrais singls, kas sniedz ieskatu mūziķa topošajā albumā. Albuma atklāšana tiks atzīmēta ar diviem SHIPSEA koncertiem K.K. Fon Stricka villā 6. un 7. jūnijā.

Reklāma

"Lielās cerības" ir kompozīcija, kas tapusi pirms desmit gadiem, kad mūziķa Jāņa Šipkēvica dzīvē norisinājušās vairākas būtiskas pārmaiņas gan profesionālajā, gan privātajā dzīvē. Tagad, pēc desmit gadiem, Jānis nolēmis sasaukt kopā mūziķus, ar kuriem spēlējis toreiz, ierakstot tajā laikā radītās dziesmas. 

"Tā sagadījās, ka 2014. gada pavasarī sanācām, kopā dzīvojām manā mājā, daudz muzicējām, peldējāmies, pabijām kopā, vasaras pašā sākumā nospēlējām koncertu Ziemeļblāzmā "Piena svētku" laikā, bet neko no tā laika nepiefiksējām ierakstā. Cik labi, ka šī gada sākumā mūsu trupas komats tika izņemts, kas divos notikumos jūnijā turpināsies ar daudzpunkti," tā par gaidāmajiem albuma atklāšanas koncertiem teic Jānis.

Ar SHIPSEA koncertiem 6. un 7. jūnijā tiks atklāta koncertnotikumu sezona K.K. Fon Stricka villā - vietā, kas ļoti nozīmīga bijusi tieši SHIPSEA turpinošajai daiļradei. 

Koncertos "Lielās cerības" tiks izpildīti tādi skaņdarbi kā "Meitene no manas klases", "Mežaparks", kā arī nesen iznākušais singls "I Carry Your Heart". Skanēs arī labākās dziesmas no albuma "Apgaismo mani", kas 2022. gadā tika atzīts par Gada ierakstu. Kopā ar Jāni Šipkēvicu uz skatuves kāps tādi mūziķi kā Ivars Arutjunjans, Rūdolfls Macats, Elizabeta Lāce, Lenarts Heindelss un Svens Vilsons.

Biļetes pieejamas "Biļešu servisa" kasēs visā Latvijā, kā arī interneta vietnē.

Aptauja

Par kuru tēmu LASI.LV vēlētos uzzināt un lasīt vēl vairāk?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.