Grupa "Astro'n'out" veltījusi dziesmu Latvijas hokeja izlases gaitām Pasaules čempionātā hokejā. Dziesma “Mūs neapturēs” ir šogad radīta versija latviešu valodā 2021. gada Pasaules čempionāta hokejā oficiālajai dziesmai "For Glory and Joy".

Reklāma

Pirms trim gadiem grupa "Astro'n'out" radīja 2021. gada Pasaules čempionāta hokejā oficiālo dziesmu "For Glory and Joy". Šopavasar grupas dalībnieki pārsteiguši ar dziesmas versiju latviešu valodā – "Mūs neapturēs". Dziesma pirmo reizi Arēnā Rīga izskanēs 3. maijā pirms Latvijas un Norvēģijas izlašu pārbaudes spēles.

"Mēs ceram, ka pielikām mazu pilienu iedvesmas mūsu hokeja izlasei ar dziesmu, savukārt, izlase ar pērnā gada panākumiem iedvesmoja mūs un visu Latviju ticēt saviem spēkiem un tiekties uz arvien lielākiem mērķiem. Jūtam, ka šis panākums nemanāmi atstāja pēdas mūsu visu pašapziņās, un arī mūsu Arēnas koncerts bija turpinājums mūsos šai "latvieši var" sajūtai," komentē grupas soliste Māra.

"Prieks par pārsteigumu, ko mūsu hokejistiem un faniem sagādājusi grupa "Astro'n'out". 

Zinām, ka līdzjutējiem patīk, ka arēnā tiek atskaņotas dziesmas latviešu valodā. 

Ja dziesma "For Glory and Joy" bija veltīta ikvienam hokeja draugam un līdzjutējam visā pasaulē, tad ar šo dziesmu tiek cildināti tieši mūsu puiši," atzina LHF prezidents Aigars Kalvītis.

"Dziesmas teksts tapis iedvesmojoties no mūsu labāko izlases spēlētāju spilgtajām karjerām. Viņi ir pierādījuši, ka cilvēka potenciāls vislabāk īstenojas tad, kad gribasspēks, spīts un talants savienojas ar apbrīnojamām darba spējām un mīlestību pret savu valsti. Vienlaikus tas ir aicinājums visiem jaunajiem sportistiem ticēt sev un saviem sapņiem. Uzvarot sevi var uzvarēt arī jebkuru pretinieku! Sekosim līdzi mūsu izlases gaitām Čehijā un turēsim īkšķus ticot, ka bronza ir tikai sākums!" komentē "Astro'n'out".

Dziesmas teksta latviešu valodā autori ir Māra Upmane-Holšteine un Arnis Račinskis, mūziku radījuši grupa "Astro'n'out", Arnis Račinskis, DJ Rudd un Andis Ansons.

Aptauja

Par kuru tēmu LASI.LV vēlētos uzzināt un lasīt vēl vairāk?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.