Saūda Arābijā notiekošajā rallijreida "Dakara" astotajā posmā pirmdien pilnībā nodedzis Igaunijas ekipāžas Urvo Mennamas un Risto Lepika sacensību automobilis "Century Racing CR7", vēsta laikraksta “Postimees” portāls.

Pirms starta mehāniķi pārbaudīja automašīnu un veica testa braucienu netālu no "Dakaras" nometnes. No automobiļa izplūdes sistēmas izplūdes gāzu liesmas aizdedzināja automašīnas oglekļa šķiedras virsbūvi, un šajā gadījumā degšana ir ļoti strauja.

Mennama stāstīja, ka no rīta ekipāžu pamodināja mehāniķa zvans ar ziņu, ka automašīna ir nodegusi.

"Mehāniķiem izdevās izkļūt no automobiļa pēdējā brīdī, kad liesmas jau bija iekļuvušas automašīnā no pasažiera puses. Par laimi, vīri palikuši dzīvi, taču automašīna nodegusi pilnībā. Mums šī "Dakara" ir beigusies, mēs no šiem pelniem vairs nepiecelsimies," teica pilots.

Svētdien septīto posmu rallijreidā "Dakara" igauņu ekipāža noslēdza 47.vietā, bet kopvērtējumā pēc septiņiem posmiem bija 127. vietā.

Mennamas/Lepika ekipāža rallijreidā "Dakara" piedalās otro reizi.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.