Ziemas sezona asociējas ne tikai ar sniegotu ainavu un svētku burvību, bet met mums arī praktiskus izaicinājumus, piemēram, sniegotus ceļus, slidenas ietves, paslīdēšanas risku, kā arī vajadzību krietni biežāk tīrīt telpas nokrišņu dēļ. Liels atbalsts ikvienam būs "Elis" gumijas paklāji grīdām, pazīstami arī kā skreiperi – inovatīvs risinājums, kas nodrošina drošību un tīrību ieejas zonās, vienlaikus piedāvājot finansiālus ieguvumus.

Drošība pret slīdēšanu un krišanu

"Elis" gumijas paklāji ir ideāli piemēroti, lai novērstu paslīdēšanu un kritienus vietās, kur ieejas zonās ir slapja grīdas virsma, sniega sanesumi vai pat apledojums. Skreiperu izgatavošanā ir izmantota augstvērtīga 100% nitrila gumija, kas nodrošina paklāju izturību un ilgmūžību. Nitrila gumija ir pazīstama ar savu augsto izturību pret abrazīviem detaļām, ķīmiskām vielām un strauju  temperatūras maiņu. Šī materiāla izvēle ir būtiska, jo tā nodrošina paklāju spēju izturēt daudzveidīgos ziemas apstākļus, saglabājot savu formu un funkcionalitāti. 

Paklāju dizainā ir ietverti rievoti protektori, kas efektīvi noberž netīrumus no apavu zolēm, savācot arī sniegu, dubļus Savukārt paklāja paaugstinātas maliņas darbojas kā vannītes, lai novērstu mitruma un netīrumu izplatīšanos tālāk uz grīdas seguma. Ja izvēlēsieties gumijas paklājus jeb skreiperus, iegūsiet lielisku palīgu efektīvai netīrumu un mitruma savākšanai, un jūsu telpas būs tīras un darba aizsardzības prasībām atbilstošas. 

Tīrība un vieglāka uzkopšana

"Elis" gumijas paklāji.

"Elis" paklāji ar gumijas pamatni nodrošina, ka telpas ir tīras un kārtīgas ziemas sezonā. Regulāra tīru paklāju piegāde un nomaiņa jums ietaupīs rūpes par paklāju tīrīšanu, loģistiku un labošanu nepieciešamības gadījumā. Pilns serviss gādās par tīrām grīdām jūsu uzņēmumā, kā arī uzlabos telpu kopējo estētiku. 

Izstrādāti, lai izturētu ziemas apstākļus, "Elis" gumijas paklāji grīdām ir piemēroti gan iekštelpām, gan lietošanai laukā. Tie ir efektīvi arī kā barjera starp dažādām telpām, piemēram, starp biroju un ražotni, tādējādi nodrošinot tīrāku vidi. 

Ekonomiskais izdevīgums

Izvēloties "Elis" paklāju servisu, jūs ne tikai iegūstat augstas kvalitātes paklājus, bet arī finansiālus ieguvumus. "Elis" piedāvā bezmaksas konsultācijas, individuāli pielāgotus paklāju risinājumus, kā arī paklāju regulāru nomaiņu un profesionālu mazgāšanu, kas ilgtermiņā ietaupa gan laiku, gan finanšu resursus. Tāpat šāds serviss ir ilgtspējīgs un videi draudzīgs. 
 

"Elis" servisa priekšrocības

Izvēloties "Elis" paklāju servisu, jūs saņemat: 

  • Bezmaksas konsultācijas klātienē.
  • Gumijas paklāju regulāru nomaiņu un tīrīšanu.
  • Iespēju mainīt paklāju veidu, izmēru un maiņas biežumu.
  • Kvalitātes kontroli, apkopi un atjaunošanu. 

"Elis" gumijas paklāji ir lielisks risinājums, lai ziemā nodrošinātu drošību, tīrību un estētiku uzņēmumā. Ar "Elis" servisu varat būt droši, ka telpas ir gatavas jebkurām laikapstākļu izmaiņām. 


 

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.