Latvijas labākā rallija ekipāža Mārtiņš Sesks/Renārs Francis pēc lieliskās debijas pasaules čempionātā, kurā tika izcīnīta piektā vieta Polijas rallijā, šīs nedēļas nogalē Igaunijā atgriezās uz zemes, jo Eiropas čempionāta ceturtajā posmā palika 13. vietā.

Reklāma

Liepājniekiem neveicās, jo sestdien devītajā ātrumposmā viņiem nācās mainīt riepu, tāpēc tika zaudētas vairākas minūtes. Līdz tam Sesks/Francis kopvērtējumā bija piektie un varēja cīnīties par goda pjedestālu, taču pēc tam izredzes uz tikšanu labāko desmitā praktiski zuda. Daudz trakāk gāja titulētajam mājiniekam Otam Tenakam, jo pasaules čempions sestdien piedzīvoja smagu avāriju, mašīnai veicot vairākus kūleņus. Par rallija uzvarētāju kļuva cits mājinieks Georgs Linnamē, sīvā cīņā tikai par 2,2 sekundēm pārspējot tautieti Robertu Virvesu. Lielai daļai dalībnieku šī bija iesildīšanās pirms pasaules čempionāta astotā posma, kas nākamās nedēļas nogalē pirmo reizi notiks Latvijā.

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.