Latvijas futbola klubu sezona sāksies jau nākamajā nedēļā, kad 2. martā LNK Sporta parkā notiks Superkausa spēle starp valsts čempioni "RFS" un Latvijas kausa ieguvēju "Rīgu".

Superkauss daudzās pasaules valstīs ievada futbola sezonas sākumu, taču Latvijā šāds mačs rīkots tikai reizi – 2013. gadā, kad Daugavpils "Daugava" pārspēja Rīgas "Skonto". "Uzskatām, ka Latvijas futbola virslīgas čempionāts un tajā redzamais futbols ir sasniedzis tādu kvalitātes latiņu, kurā Superkausa spēle jau kļūst par nepieciešamību.

Latvijas futbols šādu notikumu ir pelnījis, bet spēlētājiem un klubiem tiek dota iespēja aizvadīt vēl vienu prestižu augstas intensitātes spēli," uzkata Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Vadims Ļašenko. Dīvaini vien, ka par šādas spēles norisi tiek paziņots tik vēlu – desmit dienas pirms paša mača, taču tā kā tas notiks stadionā ar ierobežotu vietu skaitu, tad biļetes uz šo spēli praktiski tika izpirktas dienas laikā. Latvijas futbola virslīgas sezona sāksies 8. martā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.