Piesakot jauno podkāstu, aktrises, kolēģes un labākās draudzenes Džesika Kepšova un Kamilla Ladingtone atzinušas, ka nedalīsies ar saldiem padomiem.

Reklāma

Abu sieviešu vadīto podkāstu "Call It What It Is" var klausīties jau mēnesi, un viņas gan sev, gan klausītājiem apsolījušas, ka nedalīsies ar bezjēdzīgiem padomiem, bet lietas sauks īstos vārdos. Intervijā, vaicāta par šo raidījumu, Džesika Kepšova atzina: tad, kad cilvēkus nomāc kādas pro­blēmas, viņi jūtas vientuļi, tāpēc "Call It What It Is" varētu sniegt draudzīga pleca sajūtu. Viņa labi apzinās, ka šāds "plecs" nebūs nekas grandiozs, taču, tā kā problēmas cilvēkus piemeklē teju ikvienā situācijā, par tām ir jārunā, un raidījums uzņēmies šo uzdevumu. "Kaut arī virtuāls, raidījums tāds nešķiet," viņa ir pārliecināta. "Call It What It Is" atbild uz klausītāju zvaniem un tūlīt apspriež dzirdēto, un, kā ir pārliecināta Kamilla Ladingtone, tādējādi zvanītājs un ēterā esošie sajūtas kā viena komanda.

Interesanti, ka ciemos pie podkāsta vadītājām ieradīsies ne viens vien sabiedrībā zināms cilvēks, un "Grejas anatomijas" fani var priecāties, jo arī šā seriāla aktieri piekrituši dalīties ar savu pieredzi. "Viņi ir ģimene, tāpēc viņi būs šeit, un tas būs lieliski. Es nevaru vien sagaidīt, kad tas notiks," ar aizkulisēm dalījās Ladingtone. Viņa arī atzina, ka sapņo, ka raidījumā kā viešņa varētu piedalīties aktrise Dženifera Kūlidža, savukārt Džesika Kepšova paaicinājusi Teilori Sviftu un viņas māti Andreu, jo "mēs vēlamies runāt ar māti un meitu. Uzskatu, ka mātei viņas dzīvē ir bijusi milzīga ietekme, un mēs ļoti vēlētos dzirdēt, ko abas par to var pastāstīt."

Džesika Brūka Kepšova dzimusi 1976. gadā, viņas māte ir aktrise un producente Keita Kepšova, tēvs Roberts Kepšovs strādājis dažādās jomās, bet patēvs ir neviens cits kā godalgotais Holivudas režisors Stīvens Spīlbergs, ar kuru viņas māte apprecējās, kad Kepšovai bija piecpadsmit gadu. Jau skolā viņa nolēma kļūt par aktrisi un darīja visu, lai tas notiktu – no studijām brīvajos vasaras mēnešos apmeklēja nodarbības Karaliskajā Dramatiskās mākslas akadēmijā Londonā, kur piedalījās arī Šekspīra lugas "Sapnis vasaras naktī" iestudējumā. Deviņpadsmit gadu vecumā viņa debitēja kino, spēlējot kopā ar māti, 2002. gadā nospēlēja mazu lomu S. Spīlberga filmā "Īpašais ziņojums" un 2009. gadā pievienojās seriāla "Grejas anatomija" komandai. Kopš 2004. gada Džesika Kepšova ir precējusies ar "The Honest Company" līdzdibinātāju Kristoferu Geviganu, un ģimenē aug četri bērni.

Darbdienās "TV3 Life" "Grejas anatomija".

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.