44 gadu vecumā aktrise Rebela Vilsone izdevusi autobiogrāfiju "Raising Rebel", kurā atklāti raksta par sarežģīto bērnību, cīņu ar lieko svaru un neauglību.

Reklāma

Grāmatnīcu plauktos "Rebel Rising" nonāca 2. aprīlī, un tajā Rebela Vilsone paver arī durvis uz Holivudu, kas parastam skatītājam ir ciet. Viņa raksta par savu cīņu ar stereotipiem, jo Holivudā tiek novērtētas tikai tievas sievietes, kā arī atklāj ainas no bērnības kopā ar vecākiem, kuri strādāja suņu izstādēs, taču ārpus ringa ne vienmēr tēvs centās savaldīt savu temperamentu, tāpēc gan Rebela, gan viņas māsa Libertija ne reizi vien saņēma fiziskus sitienus. Ar tēvu Vilsone izlīga jau pēc viņa nāves, kad, atvadoties uz mūžiem, viņa kabatā ieslidināja vēstuli, kurā uzrak­stīja, ka piedevusi viņam.

Atceroties laiku, kad notika komēdijas "Līgavas māsas" (2011) filmēšanas, grāmatas autore izmanto vārdu salikumu "viens no manas dzīves vientuļākajiem gadiem", turklāt, kad viņa bija samaksājusi īri, pāri palikuši vien 60 dolāri, bet pēc filmas pirmizrādes viņa devusies uz nelielo dzīvoklīti Losandželosā, lai, ģērbusies pidžamā, skatītos televīziju un izēstu veselu kārbu saldējuma. "Līgavas māsas" kļuva par kases hitu – filmas budžets bija 32,5, bet ieņēmumi no biļešu tirdzniecības pārsniedza 300 miljonus ASV dolāru –, un divās kategorijās to nominēja "Oskaram", taču R. Vilsones atalgojums bija vien trīs ar pusi tūkstoši dolāru, un visu summu viņa samaksājusi, lai iestātos Ekrāna aktieru ģildē.

Viņa arī atzīst, ka nevainību zaudējusi 35 gadu vecumā, kad bija kopā ar Mikiju Gūču jaunāko, bet pēc pamatīgām pārrunām ar filmas "Pirmklasīgās 2" (2015) producentiem dziedošās aktrises honorārs sasniedzis 10 miljonu atzīmi. Grāmatā R. Vilsone, protams, pievēršas arī mūsdienām – attiecībām ar Ramonu Agrumu, ar kuru pērn februārī saderinājās, un meitiņai Roisai, kura piedzima 2022. gada novembrī surogātmātei.

TV3 19. aprīlī plkst. 23.05 un 21. aprīlī plkst. 15.45, "Nakts muzejā: kapenes noslēpums".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.