Filmu "Modi" Džonijs Deps veltīs aktierim Alam Pačīno, kurš uzstāja, lai viņš to režisē, un "kā gan es varēju atteikt Pačīno"?

Kā režisors Džonijs Deps debitēja 1997. gadā ar filmu "Drosmīgais", kurā galvenās lomas atveidoja viņš pats un Holivudas leģenda Marlons Brando. Nu viņš vēlreiz iekāpis režisora kurpēs, un galvenās lomas topošajā Parīzes bohēmas māk­slinieka Amadeo Modiljāni biogrāfijā atveidos Rikardo Skamarkio, Antonija Desplā, Stīvens Greiems un citi, savukārt Als Pačīno iejutīsies mākslas kolekcionāra Morisa Gaņjā tēlā. A. Pačīno jau 70. gadu beigās vēlējās ekranizēt Modiljāni stāstu un scenāriju uzticēja Frēnsisam Fordam Kopolam. Kad viņš atteicās, A. Pačīno vērsās pie Bernardo Bertoluči un Mārtina Skorsēzes, taču filma netapa, jo neviena studija nebija ar mieru to finansēt.

"Modi" ir neatkarīgā filma, un tā top Dž. Depa kompānijā "IN.2 Film". Tās scenārijs veidots pēc Denisa Makintaira lugas motīviem – dramaturgs ir arī viens no trim scenāristiem –, kas iepriekš ekranizēta 2004. gadā ar Endiju Garsiju un Elzu Zilberšteini galvenajās lomās, un atklās 48 stundas no policijas bēgošā mākslinieka dzīvē, sniedzot arī ieskatu Pirmā pasaules kara laika Parīzes ielās un krogos.

Pirmizrādes datums vēl nav izziņots.

"TV3 Life" 9. februārī plkst. 21.00 un 11. februārī plkst. 11.05, "Dons Žuans de Marko".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.