Intervijā žurnālam "Vogue" Dženifera Lopesa atzinusi, ka šobrīd jūtas seksīgāk nekā jebkad.

"Beidzot esmu sasniegusi to brīdi, kad es sevī mīlu pilnīgi visu," paziņojusi Dženifera Lopesa, kura vasarā svinēs 55. dzimšanas dienu. "Visu, kas ir mans: manu ķermeni, manu balsi, manas izvēles un pat manas kļūdas. Tas viss mani padarījis par to, kas es esmu šodien. [Mans vīrs] Bens vēlas, lai es saprotu savu vērtību. Es jūtos pat vēl relaksētāka un lielākā komfortā, un tas man ļauj justies vēl skaistākai, nekā es esmu jutusies, esot kopā ar kādu citu [vīrieti]." Tiesa, to viņa pateica savas jaunās kosmētikas līnijas prezentācijā, kas, iespējams, bija reklāmas triks, lai pievilinātu vairāk pircēju.

Dž. Lopesa ir viena no 2020. gada nogalē dibinātās kompānijas "JLo Beauty" līdzdibinātājām, un viņas vārdu saista arī ar apakšveļas zīmolu "Intimissimi", kura paspārnē radītā līnija "Embrace Your Power". Viņa atklāja, ka iepriekš, esot mājās, vienmēr vilkusi T kreklu un sporta bikses, taču nu sapratusi, ka sajust zīda rītakleitas apskāvienus, kas ļauj aizmirst par visām nedēļas laikā piedzīvotajām negācijām, ir daudz labāk. "Es jūtos pārliecināta, seksīga, spēcīga, taču vienlaikus arī atpūtusies un komfortā," viņa atzina, piebilstot, ka šīm jaunajām sajūtām dziedātāja pievērš arvien lielāku uzmanību. "Tas man ļauj justies seksīgākai. Un katra diena ir īpaša."

"TV3 Life" 26. aprīlī plkst. 21.00 un 28. aprīlī plkst. 10.35, "Džērsijas meitene".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.