Jau drīzumā pie skatītājiem ar jauniem pārsteigumiem, skaudriem dzīvesstāstiem un cerībām par labāku nākotni nonāks sociālā projekta "Caur ērkšķiem uz..." jau sestā sezona. Kanāla "STV Pirmā!" un "Tet" veidotais šokējoši atklātais raidījums iemantojis ne tikai plašu fanu loku un rezonansi sabiedrībā, bet arī sniedzis praktisku atbalstu desmitiem grūtībās nonākušām sievietēm no visas Latvijas.

Arī šogad projekta dalībniecēm tiks sniegta palīdzīga roka jaunas dzīves sākumam – ar viņām strādās profesionāļi, kuri palīdzēs atjaunot ticību saviem spēkiem, atbalstīs cīņā ar vardarbību un atkarībām. Kā pierāda "Ērkšķu" dalībnieču dzīvesstāsti, apņēmība, neatlaidība, darbs ar sevi, kuru papildina projekta dāvātie personības izaugsmes kursi, profesionāļu meistarklases, kā arī dāvanas pašapziņas celšanai un vizuālām pārvērtībām, ir neatsverams atbalsts mērķu sasniegšanai.

Ceturtās sezonas uzvarētāja Kristīne atklāj, ka "Ērkšķi" ir pavērsiens jaunai dzīvei: "Sākumā bija iekšējas bailes, bet vēlāk sapratu, ka viss ir manās rokās, ja vien pati to vēlēšos. Projekts kalpoja kā palīdzīga roka un atbalsts grūtā situācijā, kad nepieciešams grūdiens pārmaiņām. Nekas nav neiespējams, tikai pašai jāsaprot, vai tiešam es kaut ko savā dzīve vēlos mainīt, un, ja tā, tad tas jau ir pirmais solis jaunam sākumam! Pateicoties "Ērkšķu" motivācijai, šobrīd spēlēju Popes amatieru teātrī, piedalījos jau divās izrādēs. Ja man sanāca, ticu, ka izdosies arī pārējām meitenēm. Galvenais – nenolaist rokas!"

Savukārt projekta ceturtās sezonas dalībniece Ināra vēlas uzrunāt tās dāmas, kuras dzīvē jūtas pazudušas un mazvērtīgas: "Es ikvienai iesaku piedalīties šajā fantastiskajā projektā, tas noteikti palīdz noticēt sev. "Ērkšķos" iespējams ielikt pamatus jaunai dzīvei, uzklausīt vērtīgus ieteikumus, kā tikt ārā kaut no visdziļākās bedres, ja tādā esi. Mana dzīve pēc projekta ir neapšaubāmi mainījusies – tas man palīdzēja un bija liels atbalsts. Reizēm viss, kas ir nepieciešams jaunam sākumam, ir ticība."

"Sociālais projekts "Caur ērkšķiem uz..." ne tikai dod iespēju dāmām ar skaudru pagātni spert pirmos, bet pēc tam arī nākamos soļus personīgo mērķu un sapņu virzienā, kā arī atgādina sabiedrībai, cik būtisks ir līdzcilvēku atbalsts, empātija un sapratne pretstatā ignorancei, aizspriedumiem vai pat klajam nosodījumam. Viens no būtiskākajiem aspektiem šajā projektā ir pārliecība, ka neviens, izņemot mūs katru pašu, nespēj un nedrīkst definēt, kā jāizskatās, jādzīvo vai jāuzvedas, lai būtu laimīgs. Kaut gan nav noslēpums, ka ik gadu "Ērkšķos" nobirst pa asarai, tas ir neaizmirstams un iedvesmojošs piedzīvojums un iespēja, ko nevajadzētu laist garām. Projekts ir spirdzinoša vitamīnu deva, kas var ierosināt paliekošus uzlabojumus, ko pierādījuši mūsu kopējie iepriekšējo sezonu veiksmes stāsti," pieteikties projektam sievietes iedrošina "Caur ērkšķiem uz..." producente Aija Strazdiņa-Ratinska.

Ja arī tu jūti, ka nepieciešama palīdzība no malas, lai izkāptu no komforta zonas un atbrīvotos no aizvainojuma, atkarībām un citām negācijām, kas traucē veidot stabilu dzīvi, piesakies projektam, rakstot e-pasta vēstuli: gribu.piedalities@gmail.com līdz pat 10. maijam.

Pieteikumā jānorāda informācija par sevi, e-pasts, tālruņa numurs, kā arī brīvā formā jāpaskaidro motivācija piedalīties projektā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.