"Četri uz koferiem" dodas tālākajā braucienā raidījuma pastāvēšanas vēsturē – dziedātājs Lauris Reiniks, attiecību konsultante Rita Lasmane, influencere Sindija Bokāne un aktieris Rihards Lepers iekaros Austrāliju.

Ceļojuma pirmajā daļā atbildību par grupas budžetu un plāniem uzņemsies dziedātājs Lauris Reiniks. Jau brauciena pirmā diena izvērtīsies visai izaicinoša, jo lidojums no Rīgas līdz Melburnai aizņem diennakti – tas nozīmē ne vien pilnīgi citus laika apstākļus, bet arī pamatīgu neizgulēšanos. Neskatoties uz to, ka Austrālijā pašlaik ir rudens, šī valsts četrotni sagaidīs ar karstu laiku.

Dienā temperatūra var sa­sniegt pat 30 un vairāk grādu. Liels izaicinājums slavenībām būs arī 9 stundu laika starpība ar Latviju, ar to Laurim jārēķinās, plānojot savu programmu. Viņš nolēmis pārējiem sniegt pilnīgu priekšstatu par šo valsti, kas ir eksotiska kaut vai tādēļ, ka atrodas ļoti tālu no Latvijas. Pēc ilgā lidojuma grupas vadītājs nolēmis, ka pa pilsētu būs jāstaigā kājām, arī dienas plāns ir visai piepildīts. Vai pārējiem liksies, ka dziedātājs ir pāršāvis pār strīpu?

Izbrauciens ar kuģīti, parki un pludmales apmeklējums. Tas viss gaidāms ceļojuma pirmajā sērijā! Kā saka Lauris Reiniks: "Nolēmu iet uz pilnu banku. Ja pēc tam neredzēsim ne koalas lāčus, ne ķengurus, tad nolēmu, ka man tie ir viņiem jāparāda."

Tālāk ceļojuma stafeti pārņem influencere un digitālā satura veidotāja Sindija Bokāne. Viņas sērijā grupa uzsāks savu garo pārbraucienu ar auto no Melburnas uz lielāko valsts pilsētu – Sidneju, kas atrodas apmēram 1000 kilometru attālumā. Viens no iespaidīgākajiem momentiem visa ceļojuma laikā būs Sindijas noorganizētā tikšanās ar īstu čūsku ķērāju! Tā ir profesija, kas Austrālijā ir ļoti pieprasīta. Šajā valstī mīt patiesi daudz čūsku, kuras mēdz ielīst arī mājās. Kad kas tāds notiek, tad par 250 Austrālijas dolāriem, kas ir 150 eiro, atbrauc čūsku ķērājs un nelūgto viesi noķer, pēc tam izlaiž brīvībā kaut kur tālu prom no šīs mājas. Pēc piedzīvojumu pilnām dienām sekos attiecību speciālistes un seksa ekspertes Ritas Lasmanes kārta uzņemties vadību. Viņa četrotni aizvedīs uz Austrālijas galvaspilsētu Kanberu. Kā pati saka, šī būšot pensionāru sērija: "Man viss būs pa mierīgo, lai nedomā, ka taisīšu viņiem ballīti un cirku ar klauniem. Parādīšu, kā es parasti atpūšos un dodos ceļojumā", saka Rita Lasmane.

Pēdējais ceļojuma posms būs aktiera Riharda Lepera pārziņā, kad grupa visbeidzot ieradīsies elpu aizraujošajā Sidnejā. Tur tiek noīrēts ne vien lielisks dzīvoklis, kur slavenības apmetas, bet arī apskatīts galvenais Austrālijas simbols – Sidnejas opera. Turklāt pie tās tiek nobaudīts viss, ko austrāļi uzskata par viņu nacionālo ēdienu.

Slavenību piedzīvojumi pārsteidzošajā Austrālijā jau no 13. aprīļa – katru sestdienu plkst. 20.30 kanālā 360TV!

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.