Televīzijas kanāla "360TV" realitātes šovs "Ģimene burkā" 29. aprīlī plkst. 20.25 priecēs ar vēl nebijušu sēriju, kuras laikā skatītājiem būs iespēja redzēt, kā iepriekšējo sezonu spilgtākajām ģimenēm klājas pašlaik. Raidījums dosies ciemos pie Katrīnes Vasiļevskas (ex. Saulietes), Bindru-Blumenauu, Graudiņu un Janiševu ģimenes.

Reklāma

Raidījuma pirmajā sezonā ar savas dzīves aizkulisēm dalījās digitālā satura veidotāja, hokejista Kaspara Saulieša bijusī sieva Katrīne Sauliete, kura nu jau ir mainījusi uzvārdu un godājama par Vasiļevsku. Katrīne iedvesmoja skatītājus un runāja par daudzām sievietēm tik aktuālām tēmām kā attiecības ar bijušo vīru, jauna partnera ienākšana ģimenē un iepazīšanās ar bērniem, ģimenes budžeta plānošana un citām. Kā ģimenei sokas pašlaik? Kā mainījušās Katrīnes attiecības ar Pēteri, kopš ir precēta pāra statusā? Vai abi plāno ģimenes pieaugumu?

Viena no visu laiku apspriestākajām ģimenēm, kura skatītājus šokēja un pārsteidza vairāku sezonu garumā, – Bindri-Blumenaui. Pievienojoties raidījumam, pirmās sezonas laikā īpašu uzmanību izpelnījās Agritas un viņas tā laika vīra Jāņa savstarpējās attiecības. Abu kašķēšanās beidzās ar to, ka Jānis pameta Agritu un bērnus un aizgāja pie citas sievietes. Pēc šāda pāridarījuma Agrita sāka pievērst daudz vairāk uzmanības sev – nometa lieko svaru, kļuva sievišķīgāka. Kāds ir pašreizējais sievietes attiecību statuss? Tāpat lielu sabiedrības rezonansi pagājušajā gadā izraisīja situācija, kurā Agrita savu suni Mailo atstāja pie ķēdes.

Piektajā sezonā raidījumam pievienojās Edgars un Līga Graudiņi, kuri drīz vien iekaroja skatītāju simpātijas. Viņi audzina trīs bērnus – Edgars uzņēmies atbildību ne tikai par kopējo dēlu, bet arī oficiāli adoptējis Līgas meitas. Taču savu pirmdzimto dēlu Markusu, kas dzimis Edgara iepriekšējās attiecībās, Graudiņš nevēlējās atzīt, jo bija aizdomas par to, ka Edgars nav bērna bioloģiskais tēvs. Kamēr bērni no šova sagaidīja izklaides, vecāki risināja dažādus jautājumus – pārvākšanās uz jaunu mājvietu, vizuālās pārmaiņas, jauna identitāte, Līgai kļūstot par Kerkiru, attāluma attiecības, Edgaram aizbraucot strādāt uz ārzemēm. Vai attiecību krīze ir pārvarēta?

Tāpat skatītājiem būs iespēja ielūkoties, kā pašlaik klājas sestās sezonas dalībniekiem Janiševu ģimenei, kurā aug divi bērni. Ieva ir aktīva muzikālajā jomā un sapņo par veiksmīgu dziedātājas karjeru, taču, kā pati atzīst, Latvijā viņas talants netiek novērtēts tik lielā mērā, kā gribētos. Artūrs labu laiku bija galvenais ģimenes maizes pelnītājs, tāpēc bieži strādāja arī brīvdienās. Taču sezonas izskaņā Artūrs uzteica darbu un kļuva par bezdarbnieku, atstājot Ievu kā vienīgo naudas pelnītāju. Vai Janiševi joprojām ir Latvijā? Vai Ieva joprojām ir uzņēmusies vienīgā pelnītāja lomu?

Aptauja

Par kuru tēmu LASI.LV vēlētos uzzināt un lasīt vēl vairāk?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.