Jaunā mācību gada priekšvakarā — 30. augustā — pēc vairāk nekā divu gadu ilgas vērienīgas rekonstrukcijas atklātas pilnībā atjaunotās Kuldīgas Centra vidusskolas telpas. Aplūko foto no atklāšanas!

"Kuldīgas novads lepojas ar skolām, kurās ir moderna un droša mācību vide – skolām, kurās mācīties ir prieks un motivācija. Jums, Kuldīgas Centra vidusskolas saimei, šie divi gadi bijuši izaicinājumiem pilni, taču nu tie rezultējušies vēsturiskā un visam Kuldīgas novadam nozīmīgā notikumā. Paldies būvniekiem par ieguldīto darbu, skolas vadībai par atbalstu, skolēniem un vecākiem par pacietību gaidot skolas atklāšanu. Vēlu, lai visai skolas saimei jaunā ēka kļūtu par otrām mājām, kas iedvesmo apgūt jauno un motivē iet tālāk – lai Kuldīgas Centra vidusskolas skolēnu sasniegumi izskan visā pasaulē,” vēlēja Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska.

Prieku par jaunajām Kuldīgas Centra vidusskolas telpām pauda arī skolas direktors Krists Felš-Milbergs: "Man patiess prieks un lepnums par visu Kuldīgas Centra vidusskolas saimi, kam šie divi gadi bija izaicinājumiem pilni! Paldies vecākiem un skolēniem, kuri apbruņojās ar pacietību, pedagogiem par izturību un to, ka viņi spēja ceļot starp sešām ēkām un nodrošināt mācību procesu! Šobrīd entuziasma pilns gaidu jauno mācību gadu, līdz kuram atlikušas tikai dažas dienas! Klašu telpas ir ieguvušas mūsdienīgu un elegantu vizuālo skatu, skolēniem un pedagogiem būs iespēja izmantot moderno vidi, ar 21. gadsimtam atbilstošām tehnoloģijām, lai vairotu zināšanas, prasmes un motivāciju! Lai jaunais mācību gads mums visiem panākumu pilns!"

Skolas rekonstrukcijas gaitā atjaunota liela daļa klašu telpu un inženiertīklu, visā skolā ierīkota mūsdienu prasībām atbilstoša ventilācijas sistēma, kā arī modernizēta liela daļa elektronistalāciju. Kaut sākotnēji bija iecerēts pilnībā pārveidot tikai septiņas, tomēr pārmaiņas vizuālajā noformējumā ir piedzīvojušas visas klašu telpas. 

Vislielākās pārvērtības ir piedzīvojusi vecā sporta zāle, kuras vietā skola ir ieguvusi plašu multifunkcionālu mācību auditoriju, kā arī mēdiju mācību telpas. 

Tapusi arī piebūve otrajā stāvā, kur izveidots dabas zinību eksperimentu centrs “Ziemas dārzs.”

Atklāj atjaunoto Kuldīgas Centra vidusskolu.

Kuldīgas Centra vidusskola lepojas ne tikai ar skaistu interjeru, bet arī jaunu aprīkojumu - 50 datoriem un 25 planšetēm, ekrāniem stundu sarakstiem un paziņojumiem, TV un interaktīvām tāfelēm, kā arī modernām un ergonomiskām mēbelēm – krēsliem, galdiem, mobiliem plauktiem, kas piemēroti mācību materiālu uzglabāšanai.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.