Reičela Zēglere Brodvejā debitēs Viljama Šekspīra lugas "Romeo un Džuljeta" modernizētā versijā.

Reklāma

Stīvena Spīlberga kases neveiksmes "Vestsaidas stāsts" (2021) zvaigzne Reičela Zēglere kopā ar Kītu Konoru spēlēs Šekspīra lugas "Romeo un Džuljeta" modernizētā versijā, un pirmizrāde notiks jau šoruden. Luga būs adaptēta jauniešu saziņas dažādām izpausmēm, kas Monteki un Kapuleti naida stāstam piešķirs mūsdienu elpu. Par izrādes mūziku atbildīgs "Grammy" balvas ieguvējs un Teilores Sviftas kolēģis Džeks Antonofs, režisors būs Sems Golds, kurš iepriekš sastrādājies ar Džeremiju Strongu, Danielu Kreigu un Glendu Džeksoni, bet "Tony" balvu ieguvusī horeogrāfe Sonja Taije iepriekš veidojusi mūzikla "Mulenrūža" dejas režiju.

Topošās izrādes producenti sola, ka Šekspīra darbs adaptēts "TikTok" paaudzei un tajā būs iekļauta arī necenzēta leksika. Tā titullomu atveidotāji būs Kīts Konors, kurš muzikālajā biogrāfijā "Rocketman" (2019) atveidoja Eltonu Džonu jaunībā, un Reičela Zēglere, kuras lielā atpazīstamība nāca ar Marijas lomu mūziklā "Vestsaidas stāsts", modernizētā "Romeo un Džuletas" versijā un kura nospēlējusi titullomu gaidītajā Volta Disneja studijas "Sniegbaltītes" rimeikā.

"TV3 Life" 6. maijā plkst. 5.55, "Vestsaidas stāsts".

Aptauja

Par kuru tēmu LASI.LV vēlētos uzzināt un lasīt vēl vairāk?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.