Vanesas Hadžinsas pēdējais albums "Identified" veikalu plauktos nonāca 2008. gadā, un 16 gadu laikā bijis ne mazums cerību, ka viņa varētu atgriezties mūzikā. Vaicāta, vai tā notiks, dziedātāja noteica: "Es to apdomāšu."

Reklāma

Doma par trešo albumu reiz par Baby V dēvētās dziedātājas prātā ienākusi ne reizi vien, taču reālas aprises tās nav guvušas. Jau ilgu gadus Disneja kanāla "Vidusskolas mūzikla" zvaigzne filmējas un attīsta savus skaistumkopšanas zīmolus "Caliwater" un "Know Beauty", taču, intervijā vaicāta, vai saredz savu nākotni uz muzikālās skatuves, viņa atbildēja, ka jebkas ir iespējams. 

Turklāt – ja taps trešais albums, tas noteikti nebūs popmūzikas ritmos. Nav noslēpums, ka Hadžinsas albumos "V" un "Identified" ieskanas arī "R&B" ietekme, un viņa pati jau paudusi, ka, ja reiz atgriezīsies, ļoti iespējams, ka ar džezu.

TV3 20. janvārī plkst. 22.35, "Sliktie puiši uz mūžu".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.