Grāmatnīcu tīkls "Globuss" apkopojis pagājušās nedēļas pirktākās grāmatas. Grāmatu tops šoreiz visai daudzpusīgs - romāni, dokumentālā literatūra, grāmatas bērniem.

Atskatāmies uz grāmatnīcu "Globuss" un internetveikala www.eglobuss.lv aizvadītās nedēļas pirktāko grāmatu topu. 

"Globusa" desmitnieks: Nedēļas pirktākās grāmatas.

"Globusa" desmitnieks.

Grāmatnīcās "Globuss" bijusi aktīva nedēļa un redzams, ka pircēji turpina izvēlēties grāmatas, par kurām interese bijusi jau agrāk. 

Jaunpienācējs sarakstā ir Emmas Robinsones romāns "Mana vīra bērns" (izdevniecība "Latvijas Mediji", tulkojusi Lilija Berzinska). Grāmatas pieteikumā norādīts, ka romāns ir "psiholoģiskā drāma". Angļu nosaukuma burtiskais tulkojums būtu: "Būt mātei". Variants, kas pirmais nāk prātā - attiecības, kas vienam no partneriem nav pirmās un ir darīšana ar bērniem, kas dzimuši iepriekšējās attiecībās, ir taisnība tikai daļēji. Lai nemazinātu grāmatas intrigu, jāatzīst, ka autore bijusi vēl atjautīgāka un radījusi papildus šķēršļus un morālas dabas dilemmas. Ne katrai sievietei lemts kļūt par māti dabiskā ceļā, taču tas vēl nenozīmē, ka no šī sapņa ir jāatsakās pavisam. Hannas un Deivida mīlestība ir patiesa un stipra. Mērķis - kopīga ģimene, kur bērni ir viens no svarīgākajiem elementiem. Taču te sākas stāsta dramatiskā stīga. Hannai neizdoas palikt stāvoklī. Vai pāris spēs pārvarēt šo šķērsli un rast abpusēji pieņemamu risinājumu? Neko darīt... jālasa grāmata.

Emmas Robinsas romāns “Mana vīra bērns”.


 

KONTEKSTS

Grāmatnīcas "Globuss" jau 30 gadus pazīstamas kā ārzemju grāmatu un kancelejas preču tirdzniecības tīkls ar 12 grāmatnīcām Latvijā un internetveikalu www.eglobuss.lv ar pasūtījumu piegādi visā pasaulē. Jau vairāk nekā 10 gadus "Globuss" ir populārā vācu rakstāmpiederumu ražotāja "STABILO'' oficiālais izplatītājs Latvijā, piedāvājot kvalitatīvu un oriģinālu sortimentu. "Globuss" ir ideāla pieturvieta grāmatu pasaulē tiem, kuri vēlas iepazīties ar mūsu profesionālo, pieredzējušo speciālistu izvēlētu – ārzemju un Latvijas izdevēju labāko un populārāko izdevumu klāstu. Aicinām ienākt pie mums, kad padomā konkrēts pirkums, un arī tad, kad ir pienācis brīdis apstāties skrējienā un izbaudīt mirkli sirsnīgā atmosfērā starp grāmatām.

Jaunākās grāmatas un kancelejas preces meklē šeit.