Grāmatnīcu tīkls "Globuss" apkopojis pagājušās nedēļas pirktākās grāmatas. Grāmatu tops šoreiz visai daudzpusīgs - romāni, dokumentālā literatūra, grāmatas bērniem.

Atskatāmies uz grāmatnīcu "Globuss" un internetveikala www.eglobuss.lv aizvadītās nedēļas pirktāko grāmatu topu. 

"Globusa" desmitnieks: Nedēļas pirktākās grāmatas.

Grāmatnīca "Globuss". Pirktākās grāmatas.

Grāmatnīcu "Globuss" pārdotāko grāmatu sarakstā jau piekto nedēļu redzam Mārtiņa Volfa romānu "Bēgšana" (izdevniecība "Latvijas Mediji") un Maksa Sēka trilleri "Nomalē" (izdevniecība "Latvijas Mediji"), taču šoreiz vairāk uzmanības gribas pievērst topa jaunumam Andras Rušmanes-Vējas romānam "Lūznis" (izdevniecība "Latvijas Mediji"). Brīži, kad dzīve apmet kūleni ir rakstnieku "deserts", jo dod ļoti labu iemeslu sākt stāstu. Tā arī šoreiz - fakts, ka Amanda nolemj izbeigt toksiskās attiecības ar savu draugu, kurš vienlaikus ir darbabiedrs, visu sagriež virpulī. Zaudējumu sarakstā ir ne vien laimīgu attiecību plāns, bet arī darbs un dzīvesvieta... Ko darīt? Šis ir tas gadījums, kad jauna lūpukrāsa vai kurpes nederēs. Arī Amanda rīkojas spontāni - nopērk lietotu auto. Lūznis... ir teju maigākais, ko viņai nākas dzirdēt no brālēna un brāļa. Mamma neslēpj vilšanos par Amandas lēmumu pārtraukt attiecības ar, viņasprāt, lielisko vīrieti. Par darba uzteikumu nemaz nerunājot. Tiešām īstais brīdis tam, ko varētu saukt par brīnuma nepieciešamību. Vai zelta ķēdīte, ko Amanda atrod zem auto sēdekļa, kļūs pa pavedienu kaut kam neparastam? Autores rakstības stils ir nesamākslots un brīvs. Tas ved lasītāju arvien tālāk stāsta, liekot ieraudzīt tik pazīstamas situācijas gan ģimenes, gan draugu lokā par tēmu - kā viss izskatās no ārpuses un kā no iekšpuses.

Andras Rušmanes-Vējas romāns “Lūznis”.

Līdzīgu moto varētu likt vēl vienai grāmatai - Britnijas Spīrsas atklātajam stāstam "Sieviete manī" (izdevniecība "Helios"). Par popmūzikas zvaigznes dzīves slēpto pusi un skarbajām attiecībām ar tuviniekiem. Tēvs, mamma, māsa Britnijas stāstā ir tālu no cilvēkiem, kurus viņa varētu saukt par savu atbalstu un miera ostu. Popularitātes un naudas mašinērija prasa arī lielus upurus. Jautājums - kā nepazaudēt sevi, savu brīvību, mīlestību un dzīves prieku. Britnija stāsta SAVU stāstu.

Bērnu grāmatas pārdotāko sarakstos nav katru reizi, bet Dogmens ir paveicis savu - komikss ir gaidīts tā lasītāju rindās - lai turpinās jautri un labestīgi piedzīvojumi!

KONTEKSTS

Grāmatnīcas "Globuss" jau 30 gadus pazīstamas kā ārzemju grāmatu un kancelejas preču tirdzniecības tīkls ar 12 grāmatnīcām Latvijā un internetveikalu www.eglobuss.lv ar pasūtījumu piegādi visā pasaulē. Jau vairāk nekā 10 gadus "Globuss" ir populārā vācu rakstāmpiederumu ražotāja "STABILO'' oficiālais izplatītājs Latvijā, piedāvājot kvalitatīvu un oriģinālu sortimentu. "Globuss" ir ideāla pieturvieta grāmatu pasaulē tiem, kuri vēlas iepazīties ar mūsu profesionālo, pieredzējušo speciālistu izvēlētu – ārzemju un Latvijas izdevēju labāko un populārāko izdevumu klāstu. Aicinām ienākt pie mums, kad padomā konkrēts pirkums, un arī tad, kad ir pienācis brīdis apstāties skrējienā un izbaudīt mirkli sirsnīgā atmosfērā starp grāmatām.

Jaunākās grāmatas un kancelejas preces meklē šeit.