Grāmatnīcu tīkls "Globuss" apkopojis pagājušās nedēļas pirktākās grāmatas. Grāmatu tops šoreiz visai daudzpusīgs - romāni, dokumentālā literatūra, grāmatas bērniem.

Atskatāmies uz grāmatnīcu "Globuss" un internetveikala www.eglobuss.lv aizvadītās nedēļas pirktāko grāmatu topu. 

"Globusa" desmitnieks: Nedēļas pirktākās grāmatas.

Grāmatnīca "Globuss". Pirktākās grāmatas.

Grāmatnīcu "Globuss" plauktos pavasaris atnesis daudz jaunumu un pārdotāko grāmatu saraksts sākas ar grāmatu, kas tur parādās pirmoreiz - pirmajā vietā Daces Judinas atziņu krājums "Domgrauži" (izdevniecība "Latvijas Mediji"). Grāmatā apkopotas pārdomu epizodes un atziņas no lasītāju tik iemīļotā romānu cikla par Annu Elizabeti Bergu, kurā izdotas jau 20 grāmatas. "Ne vienmēr viss ir tā, kā izskatās pirmajā acumirklī... Visam ir savs laiks." Gluži kā labai grāmatai.

Otrajā vietā populārās vācu rakstnieces Šarlotes Linkas romāns "Vientuļā nakts" (izdevniecība "Zvaigzne ABC"), trešajā Šanas Gilbertas spriedzes romāns "Viņa sāka pirmā" (izdevniecība "Latvijas Mediji").

Šarlote Linka, "Vientuļā nakts".

Jaunpienācējos Mārtiņa Volfa romāns "Bēgšana" (izdevniecība "Latvijas Mediji"), kas romānu konkursā saņēma grāmatnīcu tīkla "Globuss" simpātiju balvu un aizrāva ar stāstu par talantīgo vijolnieci, kuras bērnību noteica tēva griba un viņas muzikālais talants, taču pienāca mirklis drosmīgai un mazliet neprātīgai izvēlei. Grāmata liek padomāt par to, ko vēlam saviem bērniem un kā mūsu griba var ietekmēt viņu likteņus. Vai vecāki nekad nekļūdās?

Otrs topa jaunums - Maksa Sēka romāns "Nomalē" (izdevniecība "Latvijas Mediji"). Lasītāji jau iepazinuši talantīgā somu rakstnieka un scenārista dinamiskos romānus. Arī šis izpelnījas nedalītas simpātijas Somijā un laikraksti to nodēvēja par "Labāko somu detektīvu, kas lasīts". Vai vientuļā salā vieglāk atrisināt noziegumu? Vietējie domā, ka vainīgais ir spoks.

Makss Sēks (Max Seeck).

KONTEKSTS

Grāmatnīcas "Globuss" jau 30 gadus pazīstamas kā ārzemju grāmatu un kancelejas preču tirdzniecības tīkls ar 12 grāmatnīcām Latvijā un internetveikalu www.eglobuss.lv ar pasūtījumu piegādi visā pasaulē. Jau vairāk nekā 10 gadus "Globuss" ir populārā vācu rakstāmpiederumu ražotāja "STABILO'' oficiālais izplatītājs Latvijā, piedāvājot kvalitatīvu un oriģinālu sortimentu. "Globuss" ir ideāla pieturvieta grāmatu pasaulē tiem, kuri vēlas iepazīties ar mūsu profesionālo, pieredzējušo speciālistu izvēlētu – ārzemju un Latvijas izdevēju labāko un populārāko izdevumu klāstu. Aicinām ienākt pie mums, kad padomā konkrēts pirkums, un arī tad, kad ir pienācis brīdis apstāties skrējienā un izbaudīt mirkli sirsnīgā atmosfērā starp grāmatām.

Jaunākās grāmatas un kancelejas preces meklē šeit.