Grāmatnīcu tīkls "Globuss" apkopojis pagājušās nedēļas pirktākās grāmatas. Grāmatu tops šoreiz visai daudzpusīgs - romāni, dokumentālā literatūra, grāmatas bērniem.

Atskatāmies uz grāmatnīcu "Globuss" un internetveikala www.eglobuss.lv aizvadītās nedēļas pirktāko grāmatu topu. 

"Globusa" desmitnieks: Nedēļas pirktākās grāmatas.

Grāmatnīca "Globuss". Pirktākās grāmatas.

Pārdotāko grāmatu desmitnieks grāmatnīcās "Globuss" arī pagājušonedēļ saglabājis stabilitāti. Lato Lapsas grāmatas vēl joprojām grāmatu pircējiem ir interesantas, taču topa augšgalā ierindojies arī kino leģendas Greisas Kellijas dzīvesstāsta iedvesmotais romāns "Mīlestības aicinājums" (izdevniecība "Latvijas Mediji", tulk. Aija Jakoviča). Filmēšanās kopā ar Klārku Geiblu, Marlenu Brando, Keriju Grāntu, tikšanās ar Alfredu Hičkoku, kas vēlāk izvērtās auglīgā sadarbībā un, protams, Monako firsts Renjē, kuram lemts kļūt par skaistās aktrises mūža vīrieti. Emociju un notikumu karuselis, kas lasītājam ļauj izbaudīt pagājušā gadsimta vidus kino un slavenību pasauli. 

Jau vairākas nedēļas pirktāko grāmatu sarakstā ir arī publicistes Lāsmas Gaitnieces izveidotā grāmata "Skandalozākie noziegumi Latvijas vēsturē" (izdevniecība "Latvijas Mediji"), kas atklāj noziegumus un to atklāšanas anatomiju laikā no 1947. līdz 1994. gadam. 

Lāsma Gaitniece.

Pārdotāko grāmatu saraksta jaunpienācēja ir Šanas Gilbertas "Viņa sāka pirmā (izdevniecība "Latvijas Mediji", tulk. Ieva Zālīte), kas ļauj kopā ar bijušo klasesbiedreņu kompāniju privātā lidmašīnā ceļot uz Bahamu salām. Sapnis! Taču nenovēršami nāk atklāsme, kas brīnišķīgo ceļojumu pārvērš traģēdijā. Autore lasītāja uzmanību spēj noturēt līdz pat grāmatas beigām, kuras ir patiesi negaidītas.

KONTEKSTS

Grāmatnīcas "Globuss" jau 30 gadus pazīstamas kā ārzemju grāmatu un kancelejas preču tirdzniecības tīkls ar 12 grāmatnīcām Latvijā un internetveikalu www.eglobuss.lv ar pasūtījumu piegādi visā pasaulē. Jau vairāk nekā 10 gadus "Globuss" ir populārā vācu rakstāmpiederumu ražotāja "STABILO'' oficiālais izplatītājs Latvijā, piedāvājot kvalitatīvu un oriģinālu sortimentu. "Globuss" ir ideāla pieturvieta grāmatu pasaulē tiem, kuri vēlas iepazīties ar mūsu profesionālo, pieredzējušo speciālistu izvēlētu – ārzemju un Latvijas izdevēju labāko un populārāko izdevumu klāstu. Aicinām ienākt pie mums, kad padomā konkrēts pirkums, un arī tad, kad ir pienācis brīdis apstāties skrējienā un izbaudīt mirkli sirsnīgā atmosfērā starp grāmatām.

Jaunākās grāmatas un kancelejas preces meklē šeit.