Izdevniecība "Latvijas Mediji" laidusi klajā latviešu rakstnieces Zanes Nuts (Riekstiņas) romānu “Džekpots”. Nataļjas Kugajevskas vāka mākslinieciskais noformējums.

Ko tu darītu, ja laimētu milzu naudas summu loterijā?

Evelīna un Reinis mācās vidusskolas pēdējā klasē. Kādu dienu garlaikojoties viņi nopērk divas loterijas biļetes un vienojas iegūto dalīt uz pusēm. Abi nemaz nenojauš, ka, laimējot galveno naudas balvu, dzīve sagriezīsies kājām gaisā. Kārotā bagātība atnesīs ne tikai iespējas, bet arī izaicinājumus, kas liks no jauna paskatīties vienam uz otru un apkārtējiem. Vai abu attiecības izturēs pārbaudījumus?

"Mēs turpinājām kustēties, pētījām sludinājumus, gājām uz eksāmeniem, centāmies kaut ko atbildēt uz uzdotajiem jautājumiem, un sešpadsmit dienas vēlāk Reiņa kontā ieraudzījām ciparu, kas skaļi kliedza: "JŪSU JAUNĀ DZĪVE SĀKAS ŠODIEN!""

"Evelīna un Reinis – divi mūsdienu jaunieši, kuru vienkāršo dzīvi kājām gaisā apgriež negaidīts laimests loterijā. Ko iesākt ar šādu brīvību? Vai māja, mašīnas, ballītes un nebeidzama iepirkšanās spēj sniegt laimi? Un vai mīlestība var būt stiprāka par naudas vilinošo smaržu? 

Galvu reibinošs stāsts par katra cilvēka kluso sapni, un tajā pašā laikā šis ir stāsts par attiecībām, par mērķiem un nepareizo izvēļu sekām. Sens, bet patiess ir teiciens "Nauda laimi nenes"," 

tā Inese Poriņa, grāmatu blogere.

Zanes Nuts romāns "Džekpots".

"Džekpots" ir rakstnieces Zanes Nuts (1989) astotā grāmata. Vairāk nekā desmit gadus veltījusi jusriprudencei, šobrīd Zane ir pilna laika rakstniece. Kopā ar vīru un bērniem viņa dzīvo Cēsu pusē un dodas izbraukumos pie lasītājiem visā Latvijā. Rakstniece dalās pieredzē un stāsta visu, ko piedzīvojusi, izjutusi un izprātojusi. Visbiežāk runā par minimālismu, līdzatkarību un grāmatu izdošanu.

KONTEKSTS

Grāmatu izdevniecība "Latvijas Mediji" darbu sāka 1998. gadā ar latviešu rakstnieka Vladimira Kaijaka romānu "Enijas bize". Oriģinālliteratūra allaž ir bijusi izdevniecības galvenais stūrakmens un veiksmes stāsts. Vairāki romāni saņēmuši "Lielo lasītāju balvu". Šodien izdevniecība "Latvijas Mediji" piedāvā oriģinālo un tulkoto literatūru, vēsturi un dokumentālo literatūru, praktiskās grāmatas, gadagrāmatas, kalendārus, bērnu grāmatas. Katru gadu izdevniecība lasītāju rokās nodod vairāk nekā 100 dažādu nosaukumu darbus.

Jaunākās grāmatas meklē izdevniecības veikalā šeit