Vūpija Goldberga pievienojusies tām slavenībām, kuras atklāti runā par atkarību no medikamentiem.

Atsaucoties uz plašu publicitāti guvušo Opras Vinfrijas TV raidījumu "Shame, Blame and the Weight Loss Revolution" par korpulenci, oskarotā aktrise Vūpija Goldberga noteica: "Ir ļoti svarīgi, kā mēs pret sevi attiecamies". Un šajā pašā sarunā "The View" viņa atzina, ka, pateicoties medikamentam "Mounjaro", zaudējusi svaru, ko iepriekš "ieguva", filmējoties biogrāfiskajā drāmā "Tilla" (2023). Goldbergas producētā filma veidota pēc patiesiem notikumiem, un tās galvenā varone Meimija Tilla-Bredlija pēc tam, kad 1955. gadā Misisipi pavalstī nežēlīgi nolinčots viņas 14 gadus vecais dēls Emets, cenšas  noskaidrot patiesību.

Lai atveidotu Emeta vecmāmiņu Almu, Vūpijas Goldbergas varonei vajadzēja "uzbaroties", sasniedzot apmēram 300 mārciņu atzīmi (~ 136 kg), un no negribētā svara viņa atbrīvojās, lietojot ārsta izrakstīto medikamentu "Mounjaro", ko lieto 2. tipa cukura diabēta ārstēšanai vai ķermeņa masas kontrolei.

Pērn rudenī sašutumu izraisīja Opras Vinfrijas atzīšanās, ka arī viņa no liekajiem kilogramiem tikusi vaļā, pateicoties medikamentiem, un ar līdzīgiem paziņojumiem, ka sava svara koriģēšanai izmantojuši recepšu medikamentus, klajā nākuši arī komiķe Eimija Šūmere, aktieris Stīvens Frejs, sabiedrības dāma Šerona Osborna un citi.

TV3 8. aprīlī plkst. 1.10, "Galvenais – nebaidīties!".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.