Renē Zelvēgere atkal iejutīsies Bridžitas Džounsas lomā, un drīz uz ekrāniem nonāks jau ceturtā filma par viņas piedzīvojumiem.

Skatītāji ar Bridžitu Džonsu iepazinās pirms 23 gadiem, kad Helēnas Fīldingas romāns bija sasniedzis vērā ņemama bestsellera statusu, bet jau maijā sāks filmēt sērijas ceturto daļu, kuras sižeta līnijas turpinās iepriekšējās filmās aizsākto. Notikumu centrā būs 51 gadu vecās Bridžitas ikdiena pēc Marka Dārsija nāves kā vientuļajai divu bērnu mātei, kura nav aizmirsusi par savu privāto dzīvi un metas neparedzamajā randiņu pasaulē. Scenārija autore H. Fīldinga lielajam ekrānam adaptēs pašas grāmatu "Mad About the Boy", kas grāmatnīcu plauktos nonāca 2013. gadā.

Renē Zelvēgere jau paudusi savu sajūsmu par iespēju atkal iekāpt Bridžitas kurpēs, un, lai filmēšanas laikā viņa justos kā mājās, oskarotā aktrise un viņas draugs, britu TV zvaigzne Ānts Ansteds caurskata nekustamo īpašumu sludinājumus, lai atrastu savu ideālo māju Londonā.

"TV3 Life" 15. martā plkst. 21.00 un 17. martā plkst. 10.30, "Bridžita Džounsa 2. Saprāta robeža".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.