Latvijas futbola izlase arī trešajā spēlē Paolo Nikolato vadībā netika pie uzvaras – Baltijas kausa pusfinālā Liepājā 0:2 pret Lietuvu.

Itāliešu speciālists bija izvēlējies ļoti interesantu sākumsastāvu un taktiku – kapteinis Kristers Tobers no pussarga pozīcijas bija pārvirzīts uz aizsardzības centru, kas ir viņa pamatpozīcija klubā, bet pie Kaspara Dubras otriem sāniem – Raivis Jurkovskis. Jau debijas mačā sākumsastāvā Lūkass Vapne, tāpat pirmo reizi līdz ar starta signālu iespēja spēlēt Dmitrijam Zelenkovam. Uzbrukumā izvirzīts bija Raimonds Krollis, bet kā zemuzbrucējs darbojās Eduards Dašķevičs.

Latvijas izlasei bija pārsvars bumbas kontrolē, pirmajā puslaikā divreiz labā sitiena pozīcijā nonāca Vapne, bet pirmajā situācijā bumba lidoja pāri vārtiem, otrajā glāba vārtsargs.

Otrajā puslaikā lietuvieši izmantoja divus pretuzbrukumus, mūsējiem spēles izskaņā vairākas reizes izdevās apdraudēt vārtus, tomēr pietrūka precizitātes. Debiju Latvijas izlasē piedzīvoja arī Emīls Birka.

Paolo Nikolato pēc spēles atzina, ka ar parādīto sniegumu ir apmierināts, īpaši pirmajā puslaikā, tomēr pretinieki kļūdas izmantojuši sekmīgāk, viņa rīcībā ir daudz jaunu spēlētāju, kas parādījuši atzīstamu spēli.

Mačā par trešo vietu Latvijas izlase otrdien turpat Liepājā sacentīsies ar Fēru salām, kas Tallinā ar 1:4 piekāpās Igaunijai. Salinieki pirmie izvirzījās vadībā, bet kopumā igauņi bija krietni pārāki. Latvijai vēl nav izdevies pieveikt Fēru salas – iepriekšējās četrās spēlēs neizšķirts, pirms tam zaudējums. Šī komanda būs mūsējo pretiniece arī rudenī UEFA Nāciju līgas C divīzijas turnīrā.