Savu pirmo filmu angļu valodā ekscentriskais spāņu režisors Pedro Almodovars veidos ar Tildu Svintoni un Džuliannu Mūru galvenajās lomās.

Filmā "Kaimiņu durvis" piedalīsies gan oskarotās Tilda Svintone un Džulianna Mūra, gan Džons Turturro, bet Svintones meitas lomā – "Karalienes gambīta" zvaigzne Anja Teilore-Džoja. Filmēšana sāksies jau martā un notiks gan Ņujorkā, gan Madridē, režisors atklājis, ka tās darbība būs apvīta ap galīgi neideālu māti un meitu, kura apvainojas par niekiem, un abu attiecībām, kas kāda nopietna iemesla dēļ jau sen ir atsvešinājušās. Režisors arī minēja, ka scenārijā būs iekļauta krietna deva cietsirdības un šausmu un cilvēcīgs prieks dienu sākt skaistā Jaunanglijas ainavā.

Šī būs pirmā reize, kad P. Almodovars režisēs Dž. Mūru, un otrā, kad viņa kameras priekšā stāsies T. Svintone. Pirmoreiz tas notika īsfilmā "Cilvēka balss", kas tapa pēc Žana Kokto lugas motīviem un aplausu pavadītu pirmizrādi svinēja Venēcijas kinofestivālā 2020. gadā.

TV3 18. februārī plkst. 0.35, "Suvenīrs".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.