Jūnijā Rīgā vairāk nekā nedēļu notiks dažādi Baltijas praida pasākumi, kas noslēgsies ar gājienu 15. jūnijā, informē Latvijas cilvēktiesību aktīvists un LGBTQI tiesību aizstāvis Kaspars Zālītis.

Reklāma

"Baltic Pride" sāksies ar Praida nama atklāšanu 6. jūnijā un turpināsies ar dažādām aktivitātēm, ieskaitot sarunas par erotiku mākslā, plakātu darbnīcu, kino, ballēm un forumu "Dažādības un iekļaušanas forums".

Pasākuma kulminācija paredzēta sestdien, 15. jūnijā, kad plānots gājiens par vienlīdzību "Until we are all equal" ("Kamēr mēs visi nebūsim vienlīdzīgi").

Gājienu rīko LGBT un viņu draugu apvienība "Mozaīka".

Kā norādīja Zālītis, gājiens plānots tajā pašā maršrutā, kurā tas notika pērn Rīgas praida laikā.

Kā liecina informācija aģentūras LETA arhīvā, pērn gājiens "Mēs visi esam Latvija" sākās Vērmanes dārzā, tad tā dalībnieki devās pa Elizabetes ielu, Brīvības ielu, Bruņinieku ielu, Tērbatas ielu un atgriezās Vērmanes dārzā.

Kā aģentūra LETA noskaidroja Rīgas domē, pasākuma organizētāji ir iesnieguši pieteikumu gājiena saskaņošanai un tas tiek izvērtēts.

Informācija par praida pasākumiem pieejama vietnē "balticpride.org".

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.