Holivudas leģenda Andželika Hjūstone nesenā intervijā atzinusi, ka viņas dalība melnajās komēdijās "Adamsu ģimene" (1991) un "Adamsu ģimenes bagātības" (1993) bijusi sāpīga.

Reklāma

Kaut abas filmas ieguva kulta statusu un vēl joprojām tiek citētas, Mortīcijas lomas atveidotājai Andželikai Hjūstonei šis nebija vieglākais darbiņš. Franšīze, kas aizsākās 1938. gadā, ir neatņemama Amerikas popkultūras sastāvdaļa, bet ekscentriskās ģimenes piedzīvojumi ekranizēti vairākkārt, un ilgu laiku etalons bija Barija Zonenfelda režisētās filmas ar Andželiku Hjūstoni, Raulu Huliu, Kristīnu Riči un Kristoferu Loidu galvenajās lomās. Viena no sarežģītākajām lomas blaknēm bija Mortīcijas apģērbi (kostīmu mākslinieci Rutu Meijersu nominēja "Oskaram"), kas piestāvētu komiksam, ne realitātei, un, lai Hjūstone iegūtu teju neiespējamu figūru, aktrise vilka īpaši dizainētu korseti. Tā bija tik cieša, ka Hjūstone nevarēja apsēsties, turklāt tā sagādāja galvassāpes, un, tā kā teju visu laiku filmēšanas laukumā viņa stāvējusi kājās, nogurums bijis milzīgs. Taču pūles atmaksājās – A. Hjūstoni nominēja "Zelta globusam" un ar komplimentiem neskopojās arī viņas ekrāna partneris Rauls Hulija, kurš atveidoja Gomesu.

"TV3 Life" 5. maijā plkst. 18.30, "Pelnrušķītes stāsts".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.