Pasaules slavu guvusi ar lomu "Karību jūras pirātu" franšīzē, Keira Naitlija nonāca nopietnas izvēles priekšā – loma, kas viņai nodrošināja milzu atpazīstamību, zem jautājuma palika aktrises tālāko karjeru.

Kaut arī Keira Naitlija jau bija labi iepazinusi kino industrijas ēnas puses – 12 gadu vecumā viņa piedalījās "Zvaigžņu karu" franšīzē –, tas, ko no viņas gaidīja pēc dalības "Karību jūras pirātos", nesaskanēja ar pašas iztēloto. "Jutos iesprūdusi. Tāpēc ar lomām, ko pēc tam spēlēju, centos no tā izlauzties. Elizabete bija visu iekāres objekts," diviem "Oskariem" nominētā aktrise stāstīja nesenā intervijā, piebilstot, ka pašpuikas, ko viņa iepriekš spēlēja, nu bija pārvērtušās par ko pavisam pretēju. 

17 gadu vecumā Naitlija nav zinājusi, kā pret to izturēties, jutusies, kā "iemesta sprostā ar ko tādu, ko nesapratu". Tāpēc viņa piekrita piedalīties Ziemassvētku klasikas filmā "Tāda ir mīlestība" (2003) un kostīmfilmās "Lepnums un aizspriedumi" (2005) un "Piedošana" (2007), un tās mainīja viņas ampluā.

LTV1 31. martā plkst. 15, "Lepnums un aizspriedumi".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.