Kanāls 360TV šajā rudenī skatītājiem piedāvā jaunu muzikālu lielšovu "Paaudžu duelis", kurā sacentīsies divas spilgtas dažādu paaudžu komandas – zelta un zaļā –, apvienojot savos sastāvos tautas iemīļotākos māksliniekus. Visa šova garumā nemainīgi skatītājus priecēs komandu kapteiņi – zelta komandu pretī uzvarām virzīs Olga Rajecka, bet zaļās komandas līdera pozīciju veiksmīgi uzņēmies pildīt mūziķis Dons jeb Artūrs Šingirejs, savukārt vadītāja lomā Lauris Reiniks.

360TV muzikālā lielšova misija ir savest kopā divas paaudzes – tos, kuri savus lielākos hitus sauc par grāvējiem, un tos, kuri tos sauc par bangeriem, lai spraigā sacensību garā mēs uzzinātu, kura paaudze muzikālo dziesmu dueļos ir stiprāka. Tā nebūs tikai dziesmu spēle un kopīga sadziedāšanās, tās būs gadsimta sacensības, kuru laikā komandas meklēs atbildes par pretinieku paaudzes spilgtākajiem mūzikas notikumiem un māksliniekiem, lai spraigā cīņā izvirzītos vadībā un pierādītu, ka tieši viņu pārstāvētā paaudze ir vislabākā.

Liela loma šajā šovā ir komandu kapteiņiem un to dalībniekiem. 

Zelta komandu pārstāvēs dalībnieki, kuri uz Latvijas skatuves uzmirdzējuši pagājušajā gadu tūkstotī, un viņi bija liecinieki daudzu tautā iemīļoto dziesmu radīšanas procesā un to aizkadru stāstos. Pretī uzvarām zelta komandu vedīs tās kapteine, spožā un neatkārtojamā skatuves dīva Olga Rajecka.

Savukārt zaļo komandu pārstāves dalībnieki, kuru mūziku skatītāji ir iepazinuši pēc 2000. gada. Viens no spilgtākajiem šī gadsimta māksliniekiem ir mūziķis Dons jeb Artūrs Šingirejs, kurš plašāku atpazīstamību ieguva vienā no pirmajiem dziedāšanas šoviem – "Talantu fabrikā". Pieņemot izaicinājumu būt par Zaļās komandas kapteini, mūziķis šo pienākumu uztvēris ļoti nopietni un cer, ka desmit raidījumu laikā skatītāji izbaudīs katru dziesmu un iepazīs melodiju stāstus.

"Paaudžu dueļa" miera osta un vadītāja pienākumus uzņēmies Lauris Reiniks, kurš par gaidāmo notikumu ir saviļņots, jo tieši pirms pusotra gada ieminējies, ka vēlētos vadīt tieši 360TV kanāla lielo šovu. 

Šova formāts ir sacensība, kurā svarīgs elements katra raidījuma beigās būs izbalsošana, sūtot mājās kādu no zaudētāju komandas, lai jau nākamajā raidījumā viņa vietu ieņemtu cits spilgts mūziķis. 

"Paaudžu dueļa" noslēgumā, 22. decembrī, visa Latvija uzzinās, kura komanda ir spēcīgākā un plūks uzvaras laurus.

Lai sacensība būtu spraiga, katrs raidījums ir veltīts kādai tēmai, piemēram, dzirdēsim skaistākos latviešu mūzikas duetus, smelsimies enerģiju mūsu tautas spēka dziesmās, sarīkosim kārtīgu ballīti ar jaudīgākajām paaudzes dziesmām un dziedāsim līdzi lauzto siržu dziesmas. Desmit raidījumu garumā skatītājus priecēs tautā iemīļotākie mākslinieki – Ieva Akurātere, Marija Naumova, Samanta Tīna, Ralfs Eilands, Alise Haijima, Andris Baltacis, Miks Galvanovskis, Ineta Rudzīte, Ingus Ulmanis, Nikolajs Puzikovs un vēl citas spilgtas mūsu skatuves zvaigznes.

360TV muzikālais lielšovs "Paaudžu duelis" no 20. oktobra plkst. 20.30, katru piektdienas vakaru dziedās kopā ar visu Latviju.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.