"Kurzemes Radio" 24. maijā ar svētku programmu svinēs 27. dzimšanas dienu un oficiāli atklās jauno "Kurzemes Radio" studiju, kas tapusi ar Mediju atbalsta fonda ieguldījumu.

Reklāma

Kā atgādina Kurzemes Radio pārstāvji, to klausās ne tikai Kurzemē, bet visā Latvijā un plašajā pasaulē. "Pateicoties tiešsaistes radio, varam teikt, ka esam tur, kur ir mūsu klausītāji. Maijs ir Kurzemes Radio dzimšanas dienas mēnesis, un šogad tas ir vēl īpašāks – radio pāriet nākamajā līmenī ar jaunu studiju un tehnoloģiskajām iespējām," vēsta Kurzemes Radio mārketinga daļas vadītāja Elisa Rudzīte.

"Kurzemes Radio" studijas tapšana.

Dzimšanas dienas svinību programmā klausītājus sagaidīs iemīļotie raidījumi īpašās noskaņās. "Ar jautriem uzdevumiem rubrikā "Atmiņu atvilktne" atskatīsimies uz radio pirmsākumiem un atklāsim dažus interesantus faktus par Kurzemes Radio personībām un ikdienu. Klausītājus sagaida nostalģiska gremdēšanās atmiņās un īpaša muzikālā programma."

"Kurzemes Radio" jaunā studija.

Kurzemes Radio piedzīvojis daudz pārmaiņu. Pirmsākumos mūzika tika atskaņota ar kasešu, CD un minidisku atskaņotājiem. Visu diennakti pie pults bija dīdžeji. Kurzemes Radio vienmēr atradies Kuldīgā, Pilsētas laukumā, bet studijai šī ir piektā telpa, un tikai šogad līdz ar jaunās studijas ierīkošanu vecā skaņu pults pēc 27 gadu kalpošanas dodas pelnītā atpūtā. Šo gadu laikā satikti neskaitāmi mūziķi, kultūras darbinieki, radošas personības, politiķi un sabiedrībā zināmi cilvēki.

Kurzemes Radio dzimšanas dienas programma sāksies 24. maijā jau no plkst. 7. Klausītājus gaida mūzika, sarunas, konkursi gan sociālo tīklu platformās, gan tiešajā ēterā.

"Kurzemes Radio" vecā studija.

Kurzemes Radio skan internetā vai apraidē Kurzemes Radio raidītāju tīklā: Talsos, Kuldīgā FM 106,4; Liepājā FM 88,4; Ventspilī FM 107,9; Saldū FM 98,9; Tukumā, Jūrmalā FM 92,4 un Jelgavā FM 92,6.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.