Pasaules kausa astotajā posmā kamaniņu sportā Siguldā aizraujošās sacensībās Latvijas sportistiem divas pirmās vietas.

Pamatsacensībās divniekos uzvarēja Mārtiņš Bots un Roberts Plūme, kuri pirmajā braucienā bija ātrākie, bet otrajā teju līdz pat finiša līnijai zaudēja vāciešiem Tobiasam Vendlam un Tobiasam Arltam un tomēr beigās – pirmie! Latvijas ekipāžai tā bija otrā uzvara šosezon.

Sestdien 26. dzimšanas dienu atzīmējušajam Kristeram Aparjodam līdzīgs scenārijs – labākais laiks pirmajā braucienā, otrajā vēl pēdējā starpfinišā trīs sekundes tūkstošdaļas priekšā vācietim Fēliksam Loham, bet aplī tās izdzisa un divu braucienu summā otrā vieta, pašam atzīstot, ka tā nav zemē metama, tomēr savās mājās viņš allaž cer uz ko spožāku. Sudrabs Elīnai Vītolai, kura pēc pirmā brauciena bija vien sestā. Uzreiz aiz goda pjedestāla Eduards Ševics-Mikeļševics un Lūkass Krasts.

Sprintā arī "Roboti" pasniedza braukšanas paraugstundu konkurentiem un izcīnīja uzvaru, turklāt arī ieņemot pirmo vietu sprinta sezonas kopvērtējumā. 

Lielajā kopvērtējumā Bots un Plūme par 99 procentiem nodrošinājuši trešo vietu.

Kristers Aparjods sprintā arī otrais aiz titulētā vācieša Fēliksa Loha, un sudraba pozīcijā arī māsa Kendija Aparjode, kura uz goda pjedestāla kāpa pirmo reizi šosezon. Siguldā viņa nebija iekļuvusi trijniekā kopš 2018. gada.

Kopvērtējumā Kristers ir otrais. Lielo globusu sev nodrošinājis vācietis Makss Langenhans, dāmām – tautiete Jūlija Taubica, divniekiem abos dzimumos uzvarētāji izšķirsies noslēdzošajā devītajā posmā, kas šonedēļ arī notiks Siguldā. Nākamsezon Latvija uzņems ceturto posmu janvāra sākumā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.