Pērnā gada divu "Zelta mikrofonu" balvu ieguvēja "Vultura" nāk klajā ar jaunu dziesmu "Adrenalīns".

Turpinot iesākto, eksperimentālās elektroniskās mūzikas pārstāve, mūziķe, dziesmu autore un producente Vultura jeb Annija Tīna Kukuka (23), nākusi klajā ar jaunu dziesmu, kuras nosaukums ir "Adrenalīns".

Dziesma tapusi sadarbībā ar producentiem Ričardu Kalniņu (RickHill), Rolandu Prīvertu-Beimo (heywhosthatkid). Dziesmas pēcapstrādi veica Marks Spruģevics (Mauriks). Dziesma tapa sadarbībā ar Vincent Entertainment. 

"Dziesma ir par cilvēku mēģināšanu ierobežot tevi. Pārliekus klausoties citos un domājot, ko citi uzskata par tevis paveikto un radīto, notiek sevis ierobežošana. Ir sajūta, ka pazūd autentiskais "Es" un patiesais vēstījums," skaidro dziedātāja. 

Vultura aicina uzdot ikkatram iekšēju jautājumu – kā būtu bijis, ja es neklausītos / pārāk ļoti neaizdomātos, bet vienkārši darītu? Vultura stingri iesaka pieturēties pie sava, neskriet degunam pa priekšu, bet izvērtēt, kas notiek apkārt un vairāk dzīvot momentā lieki nedomājot par cilvēku viedokļiem. 

"Realitātē, cilvēki, kuri mēģina ierobežot un falsificēt tavu iekšējo "Es", nozīmē, ka kādam nepatīk, ka tev izdodas, vai arī vēlas līdzināties tev,"

viņa komentē. 

Vultura.

Dziesmai gaidāms arī mūzikas video.

Vultura 2023. gadā ieguva Latvijas mūzikas ierakstu "Zelta mikrofons" divas gada balvas kā labākā "Debija" un "Elektroniskā/deju mūzika" ar savu debijas solo albumu "Not Your Typical Fairytale". 

Šobrīd māksliniece strādā pie lielāka muzikāla projekta, kas iespējams būs latviešu valodā. 

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.