Aizvadītās nedēļas nogalē Aizputē norisinājās Latvijas čempionāta motokrosā pirmais posms, kur MX1 klasē savā debijas reizē uzvaru svinēja Uldis Freibergs.

Reklāma

Sacensības norisinājās divas dienas, un pirmajā lielākā intriga bija blakusvāģu klasē, kur savu varēšanu demonstrēja pasaules čempionāta pirmā posma uzvarētāji Daniels un Bruno Lielbārži. Lai arī abos braucienos tika uzvarēts, viegli jaunajiem talantiem negāja. "Pirmajā braucienā pēc ne pārāk laba starta visus izdevās apsteigt otrajā aplī, savukārt otrajā braucienā jau nācās pamatīgi iesvīst, lai tiktu līderpozīcijā. 

Konkurenti bija spēcīgi, jo startēja visas spēcīgākās Latvijas un Igaunijas ekipāžas," 

pēc mačiem atzina brāļi Lielbārži, aiz kuriem palika igauņi Markus Normaks/Karls Kasesalu un vēl viens Latvijas brāļu duets Jānis un Lauris Daideri. Savukārt otrajā dienā prestižākajā MX1 klasē Uldis Freibergs no "Saldus motokluba", aiz sevis atsājot lietuvieti Domantu Jazdausku un igauni Miku Lohmusu. Pirmajā braucienā Freibergs, kuram šī bija debija MX1 klasē, tuvāko konkurentu apsteidza par pusminūti, lai gan kļūdījās startā un pēc pirmā līkuma atradās vien 15. pozīcijā. Savukārt otrajā braucienā viņš finišēja aiz Toma Macuka, ar ko gan pietika uzvarai summā, jo Macuks pirmajā braucienā finišu nesasniedza. MX2 klasē uzvara Raulam Blumfeldam, bet MX125 klasē pirmais šajā posmā izrādījās Jēkabs Kubuliņš. Komandu vērtējumā labākie rezultāti "Saldus motoklubam", aiz kura palika "Rodeo MX" un "Motosports Racing team/Auseklis". Latvijas čempionātā šogad būs pieci posmi, otrais 11./12. maijā Apē, kur norisināsies tradicionālais "Vaidavas kauss".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.