Par Ministru prezidenta kandidāti nominētā Evika Siliņa ("Jaunā Vienotība") runājusi ar potenciālajiem valdības koalīcijas partneriem – "Apvienoto sarakstu", Zaļo un zemnieku savienību (ZZS), Nacionālo apvienību un "Progresīvajiem".

Lai mazinātu bieži piesaukto Aivara Lemberga ("Latvijai un Ventspilij"/ZZS) iespējamo ietekmes risku, ZZS pārstāvji ar "Jauno Vienotību" esot izrunājuši labās prakses rakstisku nostiprināšanu koalīcijas līgumā, kas paredzēšot tikai Saeimas deputātu un valdības locekļu līdzdalību politiskajos procesos Saeimā un valdībā.

"ZZS solījumiem nepieļaut Aivara Lemberga ietekmi var noticēt tikai tie, kas nav saskārušies ar viņu. Man nav nekas pret zemsaviešiem, kuri mums ir labi kolēģi. Taču viņi nevar apsolīt norobežošanos no Lemberga. To var izdarīt tikai Evika Siliņa," "Latvijas Avīzei" pēc tikšanās teicis "AS" frakcijas vadītājs Edgars Tavars.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.