Pēc gandrīz divdesmit gadu pārtraukuma Roberts Daunijs piedalījies televīzijas projektā.

Jau šis gads Robertam Daunijam jaunākajam sagādāja milzu panākumus – par Lūisa Strausa lomu pār viņa galvu biruši komplimenti, un ne viens vien ir pārliecināts, ka par darbu Kristofera Nolana biogrāfiskajā filmā "Openheimers" viņu izvirzīs "Oskaram". To ļauj cerēt arī nominācijas "Zelta globusam", un šajā sarakstā R. Daunija jaunākā vārds iekļauts kategorijā "Labākais otrā plāna aktieris".

Viņš nupat kā piedalījies kompānijas "HBO" producētajā miniseriālā "Piekritējs", kura scenārija pamatā ir 2016. gadā Pulicera prēmiju guvušais "Viet Thanh Nguyen" romāns un kura režisors ir neviens cits kā Pārks Čan-vuks. Radošā komanda sola melnu komēdiju, kurā savijušās daudzas tēmas, tostarp spiegošana, politika, karš un vēsture. R. Daunijs jaunākais kopā ar sievu Sūzenu Dauniju ir arī filmas līdzproducenti. Šī seriāla pirmizrādi sola 24. martā, un – kas zina – varbūt tās reklāmas materiālos varēs izmantot faktu, ka Daunijs jaunākais ieguvis savas karjeras pirmo "Oskaru". 

Iepriekš viņš Amerikas Kinoakadēmijas balvai nominēts par lomām filmās "Čaplins" (1992) un "Tropu negaiss" (2008). Šo kinosezonu rezumējošā ceremonija notiks 10. martā.

TV3 30. decembrī plkst. 14.05, "Dūlitls".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.