Skatītāju pilnā zālē ar skaļām ovācijām un vairākkārtēju aicinājumu atkārtot dziesmas, 9. martā koncertzālē “Palladium” izskanējis grupas "Citi zēni" pirmais lielformāta solo koncerts, kas ir vērienīgākais, košākais un skaļākais šovs grupas pastāvēšanas vēsturē.

"Cits koncerts" laikā kopā ar faniem un atbalstītājiem tika nosvinēta arī grupas jaunākā albuma "Cits līmenis" izdošana.

"Cits koncerts" ietvaros tika atskaņoti grupas lielākie hiti. Vienlaikus klātesošajiem pirmo reizi dzīvajā izpildījumā bija iespēja dzirdēt dziesmas no februāra beigās izdotā studijas albuma, tostarp aizvadītā gada vasaras karstāko ballīšu hitu - "Baļļīte".

Muzikālo un vizuālo piedzīvojumu papildināja dejotāji no deju studijas SPACE, DA Daiļrade, plašs gaismu un video saturs, kā arī īpašie viesi un grupas draugi - Labvēlīgais tips, Gustavo, Mazais princis, Latgalīšu reps, Tambura Pesto (Edgars Bāliņš), Mauku sencis ungrupa Elpo.

"Palladium" grupas "Citi zēni" solo koncerts. Grupa "Elpo" iesilda publiku.

Koncertu plašā lokā apmeklēja grupas fani, atbalstītāji, kolēģi un draugi, kā arī tādas sabiedrībā zināmas personas kā komponists Zigmars Liepiņš un dziedātāja Mirdza Zīvere, dziedātāja Patrisha, aktieris Andris Daugaviņš, dziedātājs Miks Galvanovskis, pludmales voleijbolists Edgars Točs, mūziķu menedžere Santa Kola, bērnu iemīļotā projekta Ričijs Rū vadītājaRūta Reinika - Preisa, režisors Valdis Pavlovskis, festivāla Positivus producents Ģirts Majors, modele Kristīne Zandmane un daudzi citi.

Grupas sastāvā muzicē Jānis Pētersons (vokāls), Dagnis Roziņš (vokāls, saksofons), Reinis Višķeris (taustiņinstrumenti), Krišjānis Ozols (ģitāra), Roberts Memmēns (bass) un Toms Kagainis (bungas).

"Palladium" grupas "Citi zēni" solo koncerts.

Koncerta radošā komanda: Režisors Jānis Pētersons, producents Jānis Kļaviņš, horeogrāfi Beāte Svarinska un Kaspars Melands, muzikālais vadītājs un aranžētājs Roberts Memmēns un Toms Kagainis, skaņu režisors Artūrs Sedriks Sinkevičs, gaismu režija Pavels Armanis un Rinalds Popovs, ekrānu režija Juris Matuzelis (Pepe FX) un Mārtiņš Goldbergs, make-up Mārīte Gaidele, stils Anatolijs Ksenofontovs un apģērbu veikals KOKOS. Koncerta rīkotājs kompānija Forte Production.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.