Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs aicina Latvijas iedzīvotājus turēt īkšķus par Donu Eirovīzijā un Latvijas vīriešu hokeja izlasi pasaules čempionātā.

Intervijā TV24 raidījumam "Dienas personība" prezidents dalījās ar novērojumu, ka Dona iekļūšana Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā ir radījusi cilvēkos pacilātības sajūtu, lai arī Latvijas iedzīvotāji bieži nenotic savu tautiešu izredzēm.

"Manuprāt, mums ir tāda ne pārāk laba īpašība, ka mēs dažreiz nenoticam, nedodam labos vārdus līdzi, nedodam ticību līdzi, ka viss izdosies. 

Bukmeikeri ir smagi kļūdījušies Dona gadījumā, pagājušajā gadā neviens negaidīja, ka mūsu hokejisti tiks pie bronzas. Ticēsim, atbalstīsim mūsējos!" 

aicināja prezidents.

Pēc viņa teiktā, jo stingrāks bez šaubu ēnas būs atbalsts gan hokejistiem, gan Donam, gan jebkuram citam cilvēkam kādā sfērā, ko viņš izvēlējies, jo lielāka iespēja, ka sekos arī panākumi.

Atgādinām, ka Dons ar dziesmu "Hollow" ceturtdien iekļuva Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā, kas norisināsies Melmē, Zviedrijā. Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls notiks 11. maijā plkst.22.

Vienā dienā ar Eirovīzijas finālu gaidāma arī Latvijas vīriešu hokeja izlases pirmā spēle pasaules čempionātā - sestdien Latvijas hokejisti uz ledus tiksies ar Polijas valsts vienību.

Aptauja

Vai Dons spēs iekļūt Eirovīzijas finālā?

KONTEKSTS

"Eirovīzija" ir populārs ikgadējs dziesmu konkurss, kurā piedalās izpildītāji no Eiropas valstīm un Austrālijas. Pirmais konkurss norisinājās 1956. gadā Šveices pilsētā Lugāno.