Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.


Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.


Zeme – gadalaiku mija, radošums, 
rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.


Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.


Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles. 


1. janvāris – Jan Koka Žurka (Ūdens) tik dungo – jauna ēra, jauna ēra!... Un tik plāno savus grandiozos nākotnes plānus un sapņos iekaro kārotās virsotnes.


2. janvāris – Iņ Koka Vērsi (Zeme) tās idejas aizrauj, un viņš sāk analizēt, kā to visu praktiski varētu realizēt. Variantu daudz, tikai nu izvēlēties tos ekonomiskākos.


3. janvāris – Jan Uguns Tīģeris (Koks) jestri lēkā un tik plātās, it kā visas idejas jau būtu realizētas dzīvē. Taču pievērst tām sabiedrības uzmanību der. Tad nu raiti uz priekšu!


4. janvāris – Iņ Uguns Trusis (Koks) atgādina, ka koķetējot arī var daudz sasniegt. Tad nu krāsojam lūpas un miedzam ar aci, ja nekā citādi nevar dabūt kāroto.


5. janvāris – Jan Zemes Pūķis (Zeme) nespēj vien izšķirties, kuru no simt idejām realizēt. Iekšā ir un daudz, bet nu ārā vēl nenāk. Raisām radošumu!


6. janvāris – Iņ Zemes Čūska (Uguns) nekādi nevar uz vietas nosēdēt. Lai pasaules ceļi plaši paveras, viņa enerģiski dodas savā maratona skrējienā. 


7. janvāris – Jan Metāla Zirgs (Uguns) var uzmest kārtīgi. Tā ka jāsāk viss no nulles, no paša sākuma. Esi gatavs dažādiem ātriem risinājumiem!

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.