Pašmāju dziedātāja Patriša (Patrisha), īstajā vārdā Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča, izdevusi romantisku dziesmu deju zālēm "Tikai savā iztēlē".

Dziedātāja arī sūta sveicienus saviem klausītājiem, kas satikti vasaras sezonas koncertos visā Latvijā.

"Cilvēciskās vajadzības pēc mīlestības un tuvības var būt dažādas, nereti varam būt dzīves posmā, kurā svarīgāk ir izbaudīt savu brīvību, skaistus mirkļus, iepazīt sevi un pasauli sev apkārt. Varam nebūt gatavi realitātei, ko nes attiecības, vēlamies ļauties fantāzijai un sapnim par to, kas otrs cilvēks varētu būt. Varam baidīties no vientulības un kliedēt to ar ilūziju par kādu cilvēku, kas mums liek justies īpašiem un ieraudzītiem. Par to visu runāju dziesmā "Tikai savā iztēlē"," stāsta Patrisha.  

"Tajā pašā laikā ticu, ka svarīgi ir atcerēties, ka viss skaistais, mierīgais un priecīgais dzīvē sākās ar sevis pieņemšanu un apzināšanos, pēc tam nāk arī dziļa un skaista mīlestība gan pret sevi, gan otru," viņa turpina.

Patriša (Patrisha).

Dziedātāja plašākai auditorijai debitēja 2019. gadā, izdodot četrus singlus un minialbumu izdevniecības Universal Music Group paspārnē, kā arī saņemot "Zelta mikrofona 2019" balvu par labāko gada debiju.

Patriša dzied un uzstājas jau kopš agras bērnības – piedalījusies vairāk nekā 60 vokālistu konkursos, gūstot godalgas gan Latvijā, gan ārvalstīs, un jau no 15 gadu vecuma uzstājusies ar savu pavadošo sastāvu. 

Noskaties dziesmas vārdu video!

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.