Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles.

18. septembris – Iņ Zemes Trusis (Koks) kā mazs bērns var ievelties visur, kur nevajadzētu, tāpēc labāk smalkas drēbes tam šodien nevilkt. Izrāpties ārā tas arī māk meistarīgi.

19. septembris – Jan Metāla Pūķis (Zeme) saliek pa vietām apkārtesošo radošo haosu, nosprauž kustības virzienus un pieprasa bezierunu paklausību. Kārtībai būs būt!

20. septembris – Iņ Metāla Čūska (Uguns) neļauj novirzīties ne par grādu no izvirzītā kursa. Kas jādara, tas jādara.

21. septembris – Jan Ūdens Zirgs (Uguns) pats mīl dzīvot brīvi, taču otram gan vēlas uzspiest savus uzskatus. Pat interesanti vērot, kurš nu kuru pievārēs. To ņemiet vērā, jaunu projektu radot.

22.septembris – Iņ Ūdens Kaza (Zeme) sabiezina krāsas, jūtot problēmu tur, kur tās pat vēl nav. Gaiss kā elektrizēts – būs vai nebūs, notiks vai nenotiks. Diena miglā. Ieslēdz intuīciju!

23. septembris – Jan Koka Pērtiķis (Metāls) metas strauji jebkurā virzienā. Gana neapdomīgs nedarbos, bet ceļojumā meistarīgi māk iztikt ar to, kas ir paņemts līdzi.

24. septembris – Iņ Koka Gailis (Metāls) vien kladzina: es taču teicu, es taču brīdināju! Var nākties atbildēt par pieļautajām neatgriezeniskajām kļūdām.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.